Napisz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: IV Świąteczny Zlot Jumpstyle Kędzierzyn Koźle [08.12.2018]
PostWysłany: 09 Gru 2018, 13:31 
Level 12
Awatar użytkownika

Dołączenie: 31 Maj 2010, 07:42
Tematy: 86
Miejscowość: Opole/Kędzierzyn-Koźle
Flaga narodowa: Poland
Team lokalny: PSA <3
Team ogólnopolski: HARD SEXION ADDICTED Poland

Podziękował: 8
Otrzymał podziękowań: 0
Image

Od X czasu tego nie robiłem i nwm czy każdy to pamięta !

Po 4 latach mieszania na wyspach wróciłem do PL i postanowiłem z Sadko zorganizować taneczny zlot Jumpstyle w Kędzierzynie-Koźlu :)

Zlot miał charakter spotkania, trening, ogólnie luźniejsza forma niż zloty z starszych czasów. Sam osobiście po raz pierwszy w tej formie zrobiłem zlot i jestem mega zaskoczony tak pozytywnym odebraniem jego organizacji. Atmosfera mega pozytywna, dużo tańca (jumpstyle, belgijka, współczesny, shuffle i wiele innych których nie potrafię sprecyzować xD)

A teraz przyszedł czas na pozdrowienia jak to zawsze każdy jumper robił po zlocie ! :D
Sadko - pierwszy organizator zlotu dzięki któremu ogólnie wpadliśmy na pomysł zorganizowania tego zlotu :D Było świetnie, daliśmy rady i oby takich zlotów więcej w przyszłości ^^

Legion i Paula: Z Wami bawiliśmy się do dnia następnego ! <3 Cieszę się że mogłem Was nocować, grać w loże szyderców i wgl rocznik zajebisty (kto wie, ten wie ocb :P ) Mega super spędzony czas!

Vichur i EjBii: mega wielkie dzięki za przyjazd ekipie z Krakowa. Miło było poznać podopiecznego Vichura i równie milej było ponownie spotkać samego Ciebie Macieju. Szkoda że nie udało się Tb dokończyć z nami układu (który finalnie 5 minut przed zakończeniem zlotu udało się nagrać)

Ekipa z Opola: Ewelina, Kowal, Sławek i Andrzej. Mimo że wcześniej pisaliśmy to zapomniałem że przyjedziecie więc sama wasza obecność była mega zaskoczeniem pozytywnym dla mnie !
Ewelina, super tańczysz i widać że na prawdę to lubisz - oby tak dalej i jak najdłużej. Sławek niech masa rośnie ! Kowal dzięki za zemstę podczas nagrywania układu z olda który udało Ci się zepsuć go kilkanaście razy xD Ale na koniec wyszło i było mega.

Gliwice: Frix, Fenix i wielu innych których nie pamiętam z nicku czy imion :D
Fajnie że wpadliście ! Frix dj zlotu, Fenix mega koszulka ! <3

Striker: Mega tańczysz i mam nadzieję że zawitasz u nas ponownie.

Klucha: Tyle ile w tobie energii było to nie pojęte. Sam pamiętam jak w twoim wieku tańczyłem przez CAŁY zlot i nie miałem dość. Podlasie rządzi!

Mimoza: Przyjechał na ostatnią chwilę aby wpisać się do legendarnego zeszytu :P Specjalnie gdy wszedł na sale włączona została nutka do teka i nie trzeba był dużo namawiać aby w eleganckim stylu Dawid zatańczył i pokazał swoje umiejętności !

Michel, Reece i Sheyk: Miło było was poznać i zobaczyć ponownie! Wasze różnorodne tańce rozkręciły również zlot <3

Kozdon: Ciebie jak zwykle było znów mile widzieć. Wracaj szybciutko do zdrowia!

Suzi: Szkoda byłaś ciągle smutna bo z Krk pamiętam Cię jako uśmiechniętą dziewczynę. Fajnie że udało się Cb wyrwać do kółka, mamy wspólne duo (no i co z tego że krakowski :p) Wbijaj na kolejny zlot!

Zioło: Biedny staruszek nagrywał swoją życiówkę a ja wszedłem i zasłoniłem swoim grubym tyłkiem aparat :O :c Fajny fryz i kaczuchy które były motywem przewodnim twojego ubioru !

Szyra: Ty zawsze i na każdym zlocie jesteś jaki robiłem za co mega wielkie dzięki <3 Trochę tańców było ale zawsze coś jak na te lata xD

Dziękuję za przybycie również tym których tu nie wymieniłem ! <3
Było świetnie i widzimy się na kolejnym zlocie !

Image
II Edition Original Jumpstyle League (CZECHY)

Image
II Edycja Ligi OJTL Oldschool
II Edycja JumpstyleGdańsk Oldschool

Image
http://www.youtube.com/user/WhiteJumperful

Ostatnio edytowano 09 Gru 2018, 14:03 przez Mr White, łącznie edytowano 1 raz

Do góry
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: IV Świąteczny Zlot Jumpstyle Kędzierzyn Koźle [08.12.201
PostWysłany: 09 Gru 2018, 13:36 
Przyjaciel Jumpstyle Polska
Awatar użytkownika

Dołączenie: 16 Kwi 2008, 20:54
Tematy: 41
Miejscowość: Kraków
Medale: 4
Donator (4)

Podziękował: 31
Otrzymał podziękowań: 6
Dzięki wielkie, polecamy sie na przyszłość :)
No niestety skurcz pokrzyżował plany, ALE i tak dobrze że dopiero pod koniec zlotu... niż na początku.
EjBi również jest zadowolony ze zlotu. Ja go podziwiam że był w stanie uczyć się oprócz naszego układu, jeszcze układ z SuZi i ze Strikerem, oraz ten nasz Oldschool. Ale w młodych są niezliczone pokłady energii i takich trzeba więcej :D

Dzięki za zlocisz i do zobaczenia myślę w Wojkowicach na turnieju ;)

ImageGSJ League

Do góry
Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 09 Gru 2018, 20:03 
Level 1
Awatar użytkownika

Dołączenie: 29 Gru 2014, 21:23
Tematy: 14
Miejscowość: opole
Team lokalny: Positive spins atack
Team ogólnopolski: Street Jumpstyle Brothers

Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Było super dzięki

Do góry
Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 09 Gru 2018, 23:03 
Grafik
Awatar użytkownika

Dołączenie: 05 Kwi 2011, 21:12
Tematy: 35
Miejscowość: Zielona Góra
Flaga narodowa: Poland
Team lokalny: PUSIA SQUAD
Team ogólnopolski: High Flow

Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 14
Świetna robota Geralt! - Tak powinny wyglądać zloty, cieszę się, że i tu w końcu ktoś zdecydował się na tę formułę - nie spodziewałem się, że jeszcze kiedykolwiek ponownie będę tak dobrze się bawił na zlocie jumpa :D

Buziaki ♥

Do góry
Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 11 Gru 2018, 21:23 
Honorowy użytkownik
Awatar użytkownika

Dołączenie: 17 Cze 2009, 16:19
Tematy: 126
Miejscowość: Nysa
Medale: 1
Donator (1)
Team lokalny: Nysa Jumpers Team

Podziękował: 8
Otrzymał podziękowań: 5
Nie mogę za wiele powiedzieć o zlocie , bo byłem na końcówce ;D Ale miło było was wszystkich zobaczyć ;)

Do góry
Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 12 Gru 2018, 21:01 
Level 9
Awatar użytkownika

Dołączenie: 27 Sty 2010, 14:22
Tematy: 35
Miejscowość: Bielsko-Biała
Team lokalny: South Squad Jumpers
Team ogólnopolski: Jumpforce New-Age

Podziękował: 6
Otrzymał podziękowań: 1
Zlot opisze jako bardziej zjawisko dawnych czasów i tego co było kiedyś (Kurła kiedyś to było)
Świetna integracja, brak grupek co było szokiem dla mnie, alko było ale było przyjemnie i rodzinnie jak za czasów SOCIETY!

Oczywiście na początek chciałbym podziękować White-owi i Kamili za ugoszczenie i świetnie spędzony wieczór i rodzinnie przy rosołku niedziele.

Mojej ukochanej Która była cały czas blisko, dokarmiała i pilnowała żebym nie przesadził zdrowotnie.

Klucha tobie za świetny wieczór widać że mimo wieku masz coś w głowie i dzięki za spiny na sali

Striker za kilka shortów do filmu i chęć nagrywek

Frixu moja ty mordo o tobie nie można zapomnieć, za tańce połamańce, uściski dj-owanie, szukanie twoich kluczy i to że Ci trochę włosy na głowie odrosły

Ekipie Gliwickiej Feniks i Paula za poczęstunek z którego co prawda nie skorzystałem ale nadrobimy w pszyszłości

Paula, Sadko, i trzeciej koleżance za energię organizację i dużo fanu na zlocie

Chmielu za wymianę doświadczeń w treningach różnicy kierunków

Vichur i Ejbi za to że wpadliście, szkoda że Maćku nie mogłeś dokończyć i Ejbi za pozytywny zaskok twoich umiejętności

Michael, Reece i Sheyk za dużo ubawu po pachy z waszych akcji za dużą ilość shuffle i za ciekawą rozmowe (Michael)

Momoza i Kozdon za Epickie trio Tekstyle-owe

Zioło Łośku że Ci tam renówa dojechała i żebyś następnym razem pamiętał że jak nie wiesz czy jadę to pisz.

Suzi Szkoda że bez humoru ale mam nadzieję że jeszcze nie raz będziesz w lepszym stanie emocjonalnym i dasz nam trochę tego odczucia umiejętności polskiego Topu

Gromek Za wygłupy i wytrwałość do końca w pełnej formie, miło Cię było znowu zobaczyć

Wybaczcie jeżeli o kimś zapomniałem było MEGA!!! :brawo: :gj:

Image

http://www.youtube.com/user/LeGiOn533 <Subscribe Me

Do góry
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Drukuj 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość