Napisz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Forum 2k17
PostWysłany: Wto, 13 Cze 2017 14:46 
Level 12
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro, 06 Kwi 2011 17:00
Tematy: 89
Miejscowość: Gorlice, Rzeszów
Flaga narodowa: Poland
Medale: 1
I miejsce w 8 edycji (1)
Team ogólnopolski: Atomic Destination

Podziękował: 5
Otrzymał podziękowań: 44
Wiem, że temat był wałkowany setki milionów razy dlatego krótko:
Facebook zastępuje aktualnie wszystko. Ale podejrzewam, ze 80% chętniej korzystało by z forum. Zaraz pojawi się: "EJ ALE DAJ SPOKÓJ PRZECIEŻ NIE JEST JAK WCZEŚNIEJ!!!111". Tak, wiem, że nie jest. Ale prawda jest taka, że każdy z nas się do tego przyczynia. Wiadomo - więcej ludzi kończy tańczyć niż zaczyna ale mam na myśli tutaj ten drugi aspekt - zachowanie. Przestańmy mówić, że jest gorzej bo jeśli każdy dołoży cegiełkę to cała sytuacja zmieni się diametralnie.
a) "Po co mam tu wchodzić? I tak nikogo tu nie ma"
- Właśnie, korzystajmy z tego forum wszyscy
b) "Na facebooku jest wszystko"
- Tak, na wszystkich grupach jest nasrane sextyliard filmów
c) Czytelniku, zadaj sobie pytanie - Czy aby nie jest tak, że jednak jak zaglądniesz tu raz na rok i zobaczysz nową osobę która utworzyła temat z nowym filmem to szansa na to, że go obejrzysz jest znacznie większa niż jeśli to będzie jedna z setek osób dodających film na facebooku? ;>

Sam nie jestem aktywny już w sumie jakieś 3 lata ale sądzę, że nie tylko ja cieszyłbym się jakby mimo to forum odżyło :yes:

'Pozytywnie zakręcony'

Do góry
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Forum 2k17
PostWysłany: Wto, 13 Cze 2017 14:52 
Administrator Red
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob, 05 Sty 2008 21:16
Tematy: 638
Miejscowość: Kraków City
Medale: 2
Donator (1) DJ (1)

Podziękował: 50
Otrzymał podziękowań: 508
No byłoby zajebiście, nie powiem. Niestety Mati opisałeś dokładnie jak sprawa wygląda, ciężko tutaj dodać coś więcej. Myśleliśmy nad integracją strony z FB (używanie tego samego konta w obu miejscach), ale na próbach się skończyło, bo na samym FB także nie widać ponadprzeciętnego ruchu jeśli chodzi o JS.

Do góry
Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: Wto, 13 Cze 2017 14:57 
Level 12
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro, 06 Kwi 2011 17:00
Tematy: 89
Miejscowość: Gorlice, Rzeszów
I miejsce w 8 edycji (1)
Team ogólnopolski: Atomic Destination

Podziękował: 5
Otrzymał podziękowań: 44
Spójrz na to pod innym kątem. Już nie mówię o dziale z filmami ale np. działy dotyczące muzyki. Ile na facebooku jest grup tego typu i mimo, że do nich należę w życiu mi się nie chcę tam wchodzić. Ogłaszanie zlotów, pytania nowych ludzi czy jeszcze jakieś inne działy jak "rozmowy o jumpstyle" gdzie można by godzinami sprzeczać się na tematy dotyczące jak źle aktualnie jest :D
Prosty myk: Zorganizować wydarzenie na facebooku (np. zlot). Zamiast informacji podać link do forum i kwit :D

'Pozytywnie zakręcony'

Do góry
Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: Wto, 13 Cze 2017 16:24 
Level 7
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto, 09 Mar 2010 16:03
Tematy: 39
Donator (1)
Team lokalny: Hala Jump

Podziękował: 1
Otrzymał podziękowań: 4
Sosho jumper jestes kochany ;) ja rowniez jestem za rewolucja jak zwykle heh

Do góry
Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: Wto, 13 Cze 2017 17:02 
Level 4
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro, 13 Mar 2013 13:01
Tematy: 17
Miejscowość: Gietrzwałd / Olsztyn
Team lokalny: RainJumperz Olsztyn

Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Ludzie by zainteresowali się forum gdyby nie było tych grup na fb typu "jumpstyle polska society", "jumpstyle porady" itp. Fajnie by było dogadać się z adminami tych grup żeby pousuwali je czy coś, ale to pewnie walka z wiatrakami, bo odezwą się głosy, że to jednak jest dobre, bo jak się wchodzi na fb to wyskakuje mnóstwo filmików z jumpa i jak będzie się chciało coś obejrzeć to będzie się miało to "pod ręką" etc. Było już tyle prób, JB weszło na nowo, był ruch przez kilka dni i znów praktycznie cisza... Kilka osób chcących coś zmienić nie zmieni poglądu setki innych osób... W sumie to wszystko bez sensu co napisałem ale postanowiłem, że się podzielę swoimi myślami XD

Do góry
Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: Wto, 13 Cze 2017 17:38 
Administrator Red
Awatar użytkownika

Donator (1) DJ (1)

Nie można myśleć tylko i wyłącznie w kategorii "zróbmy protest, wyrzućmy JS z Facebooka". Nie trzeba nikomu tłumaczyć, że Facebook to w tej chwili najważniejsze medium do wymiany informacji. Wystarczy zapoznać się ze statystykami dotyczącymi ilości aktywnych kont. Czy sensownym byłoby pozbawiać tysiące ludzi dostępu do informacji o Jumpstyle? W szczególności przy takim zasięgu? Sam taniec jest na tyle niszowy, że wytępienie tego typu publikacji go dobije.

Co można zrobić? Można te wszystkie grupy objąć w jakiś sposób patronatem JSP, o ile cokolwiek to w tych czasach znaczy. Oczywiście te sensowne, a nie coś w stylu "Oficjalna Grupa Jumpstyle Polska - Pcim Dolny", bo co do takich nie mamy żadnego wpływu ani na wygląd, ani na treści, jakie mogą się tam znaleźć.

Adam skończy pisać magisterkę, ja kończę sesję i spróbujemy coś pomyśleć. Na pewno nie wcześniej, bo a) nie ma dla kogo, b) przez dłuższy czas nikt się tym nie interesował, więc nic się nie stanie, jeśli przesuniemy plany na wakacje.

Do góry
Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: Wto, 13 Cze 2017 18:12 
Grafik
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto, 05 Kwi 2011 22:12
Tematy: 33
Miejscowość: Zielona Góra
Team ogólnopolski: High Flow

Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 14
A ja napiszę, że fora to przeżytek - w każdej dziedzinie, cały czas widzę jak wiele potęznych for upada, bo po prostu facebook jest wygodniejszy. Forum w obecnych czasach nie ma prawa bytu, jak już to byloby można zrobić coś na zasadzie portalu, gdzie jakieś informacje, relacje, poradniki itp bylyby zawierane, to byloby najlepsze posunięcie. Sam wchodzę tutaj ino z sentymentu, nawetn ie ma gdzie pisać postów. Serio nie mam pojęcia po co tak próbować ratować bezsilnie to forum, kiedy wszystko można rozwinąć z poziomu facebooka.

Dla przykładu - Każdy wie, że bardzo mocno działam na scenie szafla - Forum nam umarło lata temu, przez pewien czas scena była zdeka martwa, postanowiliśmy ją ożywić, wszystko robimy za pośrednictwem FB i co? Da się, cały czas brniemy do przodu, ale tu też mentalność społeczeństwa jest inna, nastawiona na rozwój. Na JSP często mam wrażenie, że ludzie mają zbyt wielkie klapki na oczach i blokują rozwój, bo przecież tak świetnie było lata temu

Do góry
Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: Śro, 14 Cze 2017 02:57 
Level 6
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie, 13 Lut 2011 12:10
Tematy: 46
Miejscowość: Płoki
Team lokalny: Power Stamp Team
Team ogólnopolski: TLA & HSA

Podziękował: 7
Jestem za renowacja forum . Sio konta na fb !!!!! . Jesli chodzi o mnie to chetnie pomoge ;). Nie skacze juz ale jednak jest w sercu coa co mnie ciagnie do JSP .

Kocham Cię Milenko ;** <3333
BATLLE

Win :Licio (Old ), VineX
Lose :

Do góry
Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: Śro, 14 Cze 2017 18:08 
Administrator Red
Awatar użytkownika

Donator (1) DJ (1)

Ozi napisał:
Nie skacze juz ale jednak jest w sercu coa co mnie ciagnie do JSP .

Właściwie o tylko takich ludzi JSP wciąż się opiera. Młodsze pokolenie jest niezależne ;)

Do góry
Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: Czw, 29 Cze 2017 15:56 
Level 11
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie, 02 Mar 2008 23:16
Tematy: 83
Miejscowość: Słomniki
I miejsce w 2 edycji (1)
Team lokalny: Brak
Team ogólnopolski: The Legend Alive

Otrzymał podziękowań: 1
Ja tam od czasu do czasu jestem tutaj :)
Brakuje tematów do dyskusji czy innych zależnych tematów do rozmów ale to nie jest wina
administracji tylko nastały takie czasy , że fora i ich aktywność znikają w oczach.
Tutaj zwykle coś się dzieje jak jest liga lub jakieś inne eveanty. W moim przekonaniu zawsze
jest nadzieja wiec i forum nie skreślam.

IRREPLACEABLE

http://www.youtube.com/watch?v=FrYBJ1-N ... ideo_title

Do góry
Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: Pią, 14 Lip 2017 12:32 
Level 1

Dołączenie: Czw, 16 Mar 2017 00:06
Tematy: 3
Team ogólnopolski: KHP

Forum zostało skazane na porażkę w momencie gdy zostały utworzone grupy na facebook'u. Gdy istniało samo forum dużo osób pytało "dlaczego nie ma nas na fejsie", teraz mają te osoby odpowiedź, poniweaż nie ma "nas" na forum :no: . Niestety są czasy jakie są i facebook dominuję wszędzie. Ludzie są tak poje :o ani , że najbardziej prywatne rzeczy wyciągają na swoje tablice :facepalm: .

Czego to się nie robiło dla wyświetleń? Dużo się robiło, sam robiłem wały aby mieć te nędzne czasem i 2-3 k wjuwsów, facebook posiada więcej odbiorców, którzy oglądnął ten jumpstyle na yt. O jumpstyle w Polsce nic nie słychać ani nic nie widać.

Pisałem i mówiłem o tym setki razy, jumpstyle polegał na nagraniu filmiku i wrzucenia go koniecznie na youtube z założonym celem "wyświetlenia" i to nie aby go rozpowszechniać tylko dla własnej satysfakcji. Gdyby nie filmiki to tego tańca by wgl nie było. :ban:

Do góry
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 

Drukuj 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość