Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Encyklopedia Jumperów
PostWysłany: 02 Gru 2009, 21:12 
Administrator Red
Awatar użytkownika

Dołączenie: 05 Sty 2008, 20:16
Posty: 5660
Tematy: 710
Miejscowość: Kraków City
Flaga narodowa: Poland
Medale: 2
Donator (1) DJ (1)

Podziękował: 50
Otrzymał podziękowań: 509

[/hr]

[/hr]
>> Encyklopedia Jumperów <<


[/hr]

[/hr]
Nick: Badziu
Imię: Maciuś
Miejscowość: Barlinek/Poznań
Team lokalny: Brak
Team ogólnopolski: Brak
Kanał na Youtube: Badziu

Image

Były Administrator serwisu Jumpstyle Polska. Jeden z organizatorów ogólnopolskiego zlotu w Poznaniu. Mister Jumpstyle Polska ’08. Współorganizator I, II, III i IV Edycji Lig Jumpstyle Polska, w których także sędziował. Miał znaczny wkład w odrodzeniu Jumpstyle Polski po tzw. Rewolucji Siejowej. Były sędzia JumpBattles. Za swoje zasługi odznaczony wyjątkową rangą „Honorable User”. Jedna z osób, która zainicjowała zmiany na Jumpstyle Polsce po zdegradowaniu Sieji. Często jest mu wypominany film "Jumpstyle Gorzów" w którym występuje.


[/hr]
Nick: Bullet
Imię: Bartek
Miejscowość: Słomniki
Team lokalny: Extreme Power Jump Team
Team ogólnopolski: The Legendary Team
Kanał na Youtube: Bullet

Image

Jumper pochodzący ze Słomnik, miejscowości pod Krakowem. Jego największym sukcesem było zwycięstwo w I Edycji Ligi Jumpstyle.boo. Został wybrany do oceniania jej drugiej edycji, a następnie V Edycji Ligi Jumpstyle Polska. Brał udział w VII Edycji Ligi Jumpstyle Polska.


[/hr]
Nick: Cebul
Imię: Piotr
Miejscowość: Poznań
Team lokalny: Brak
Team ogólnopolski: The Legendary Team
Kanał na Youtube: Cebul

Image

Jeden z najpopularniejszych Jumperów w Polsce. Organizator wielu zlotów lokalnych w Poznaniu w tym pierwszego dwudniowego ogólnopolskiego. Zwyciężył w I Edycji Ligi Jumpstyle Polska, czym zdobył popularność. Zajął także 2 miejsce w III Edycji tej ligi oraz II miejsce w IV Edycji Ligi Duo – z Draciem. Sędziował w II Edycji Ligi Jumpstyle.boo oraz w V Edycji Ligi Jumpstyle Polska. Wszyscy także na pewno pamiętają jego walkę z Oeilem, w której zwyciężył.


[/hr]
Nick: Crashian
Imię: Sebastian
Miejscowość: Zabrze
Team lokalny: Brak
Team ogólnopolski: Brak
Kanał na Youtube: Crashian

Image

Po całym zamieszaniu ze zmianami na Jumpstyle Polsce w okolicach wakacji ’08 roku podjął się nie lada wyzwania odtworzenia portalu, którym później zarządzał. Pełnił także na forum funkcję moderatora. Brał udział w I oraz II Edycji Ligi Jumpstyle.boo i II, III oraz VII Edycji Ligi Jumpstyle Polska.


[/hr]
Nick: Czarny
Imię: Jasio
Miejscowość: Biała Rawska
Team lokalny: Brak
Team ogólnopolski: 2Fast2Jump
Kanał na Youtube: Czarny

Image

Uczestnik większości zlotów ogólnopolskich. Bawił się także w Mariolowie. Jeden z najlepszych montażystów na forum, co można zauważyć chociażby oglądając film z Wojewódzkiego zlotu w Łodzi, na którym także zawitał. Doceniając jego nieprzeciętne umiejętności, został mianowany opiekunem działu Sony Vegas. Po części dzięki jego zasłudze powstało logo, herb Jumpstyle Polski. Członek OmA. Od listopada 2009 roku do stycznia 2010 roku oficjalny Monter Jumpstyle Polska.


[/hr]
Nick: DannieL
Imię: Daniel
Miejscowość: Warszawa
Team lokalny: Wawa Jumpers
Team ogólnopolski: The Legendary Team
Kanał na Youtube: DannieL

Image

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych jumperów w kraju i za granicą. Uczestnik większości zlotów ogólnopolskich. Charakteryzuje go bardzo duża szybkość oraz ilość spinów. Zajął III miejsce w II Edycji Ligi Jumpstyle Polska oraz I miejsce w II Edycji Ligi Jumpstyle.boo po walce z Icemanem. Sędziował w V Edycji Ligi Jumpstyle Polska oraz brał udział w VI Edycji Ligi. Jumper Roku '09.


[/hr]
Nick:Dario
Imię: Dariusz
Miejscowość: Rokiciny/Piotrków Trybunalski
Team lokalny: Brak
Team ogólnopolski: Brak
Kanał na Youtube: Dario

Image

Ten łódzki Jumper może pochwalić sie zajęciem II miejsca w II Edycji Ligi Jumpstyle Polska. Taką sama lokatę zajął w I Edycji Ligi Jumpstyle.boo. Na jego koncie są także dwa zwycięstwa w walkach z Rumunem. Sędziował tylko w pierwszej fazie V Edycji Ligi Jumpstyle Polska, później został zdegradowany z tej funkcji za oszustwo.


[/hr]
Nick: DarkMesiash/Mały
Imię: Martyn
Miejscowość: Alwernia
Team lokalny: Brak
Team ogólnopolski: Brak
Kanał na Youtube: DarkMesiash89

Image

Jako jeden z złotej trójki zwycięzców I Edycji Ligi Jumpstyle Polski, osiągnął w niej 3 miejsce. Charakteryzujący go styl pozwolił mu znaleźć się wśród najlepszych tancerzy Jumpstyle w kraju. Liderując grupie Temptation Jump Team może się pochwalić licznymi występami na terenie całej Polski, m.in. w Energy 2000. Jego największym sukcesem były wspólne "Live Show" z niemieckim producentem muzyki Jeckyll and Hyde.


[/hr]
Nick: DjSpawacz
Imię: Kamil
Miejscowość: Chotomów/Warszawa
Team lokalny: WaWa Jumpers
Team ogólnopolski: Brak
Kanał na Youtube: DjSpawacz

Image

Jego śmiech to już legenda. Jako połowa formacji The Slices, współautor projektu The Slices – Good Friends, czyli hymnu Jumpstyle Polski na 2008 rok. Jeden z pierwszych Jumperów w Warszawie, trener przyszłej gwiazdy. Uczestnik wielu zlotów ogólnopolskich, sędzia III i IV Edycji Ligi Jumpstyle Polska. Może także pochwalić się tym, że w radiu FearFM został wyemitowany przez niego nagrany set.


[/hr]
Nick: dRac
Imię: Adam
Miejscowość: Poznań
Team lokalny: Brak
Team ogólnopolski: Brak
Kanał na Youtube: Draciu

Image

Rozpoznawalny między innymi dzięki jasnemu kolorowi włosów. Podobnie jak Rime, kiedyś skakał w teamie A2J. Uczestnik wielu ogólnopolskich zlotów, jeden z organizatorów takiego spotkania w Poznaniu. Zajął trzecie miejsce w III Edycji Ligi Jumpstyle Polska oraz II miejsce w IV Edycji Ligi Jumpstyle Polska Duo. Brał udział również w II Edycji Ligi Jumpstyle.boo, w którym to serwisie był moderatorem.


[/hr]
Nick: DUZY
Imię: Paweł
Miejscowość: Jastrzębie Zdrój
Team lokalny: Brak
Team ogólnopolski: Brak
Kanał na Youtube: Duży

Image

Osoba, która na forum jest dłużej od niejednego użytkownika. Dwukrotnie pełnił funkcję Moderatora naszego forum. Miał na nim roczną przerwę, ale powrócił i podobnie jak kiedyś bardzo dobrze wypełniał swoje obowiązki aż do listopada 2009 roku, po czym ostatecznie z niego zrezygnował. Uczestnik Ogólnopolskich Zlotów w Krakowie, Katowicach i Poznaniu. Swojego czasu znany był także jako BattlesAdmin, czyli osoba, która starała się dopilnować, by walki były oceniane w terminie oraz sędzia tychże walk. Były opiekun działu „Urodzinki”.


[/hr]
Nick: Dżemik
Imię: Jędrzej
Miejscowość: Warta
Team lokalny: Brak
Team ogólnopolski: Atomic Destination
Kanał na Youtube: Dżemik

Image

Popularnie w przeszłości znany Konfiturem jumper z województwa łódzkiego. Jego atutem są bardzo szybkie i efektywne spiny. Reprezentuje młode pokolenie jumperów w Polsce - mimo stosunkowo mniejszej ilości wiosen w dacie urodzenia jest w czołówce najlepszych skoczków w Polsce. Zajął III miejsce w II edycji Ligi Jumpstyle.boo oraz II miejsce w V Edycji Ligi Jumpstyle Polska. Były sędzia JumpBattles.


[/hr]
Nick: Harni
Imię: Filip
Miejscowość: Poznań
Team lokalny: Brak
Team ogólnopolski: Brak
Kanał na Youtube: CelahirJumpforce

Image

Jeden z założycieli portalu Jumpforce oraz jednej z najbardziej znanych historycznych grup Jumpstyle w Polsce. Uważany jest, obok Noiza, za jednego z dwóch głównych twórców polskiego stylu Ownstyle. Jest jednym z najbardziej charakterystycznych Jumperów w kraju. Jego film "Jumpforce Compilation 07/08" stał się już klasykiem sposród innych filmów jumpstyle'owych. Bywalec wielu poznańskich zlotów.


[/hr]
Nick: HyperX
Imię: Adam
Miejscowość: Przemyśl
Team lokalny: Furious Squad Przemyśl
Team ogólnopolski: Brak
Kanał na Youtube: HyperX

Image

Administrator serwisu Jumpstyle Polska, były zarządca Jumpstyle.boo. Uczestnik oraz współorganizator zlotów ogólnopolskich w Krakowie i na Podkarpaciu, między innymi w Przemyślu. Do spółki z Browarem zwyciężył w IV Edycji Ligi Jumpstyle Polska Duo. Potocznie błyskotliwie nazywany „Czarną Rybą” i „Muzinem” ze względu na odcień karnacji ciała. Lider formacji Furious Squad Przemyśl. Sędzia I Edycji Ligi Jumpstyle.boo oraz organizator tej oraz kolejnej edycji ligi w tymże serwisie. Współorganizator IV, V i VI, VII Edycji Ligi Jumpstyle Polska. Sędzia VI Edycji oraz sędzia zastępczy VII Edycji tejże ligi. Prezenter i główny prowadzący radia Hardstyle Base. Sędzia JumpBattles.


[/hr]
Nick: IceMan
Imię: Krystian
Miejscowość: Warszawa
Team lokalny: Wawa Jumpers
Team ogólnopolski: Brak
Kanał na Youtube: IceMan

Image

Jeden z bardziej znanych jumperów z Warszawy. Jego największym osiągnięciem jest II miejsce w II Edycji Ligi Jumpstyle.boo.pl. Członek warszawskiego teamu Wawa Jumpers. Do tej pory rozpoznawalnych jest ze swoich czerwonych Mercuriali, o których sam mówi z zachwytem i dumą. Jest znany również ze specyficznego poczucia humoru, co można zobaczyć w filmikach z ustawek jego teamu, bardzo lubi dzwonić do ludzi gdy ma darmowe minuty. Po ostatnim układzie nakręconym z Kulim został nazwany Dentystą. Były sędzia JumpBattles. Brał udział w I Edycji Ligi Jumpstyle.boo oraz V i VII Edycji Ligi Jumpstyle Polska.


[/hr]
Nick: JumperOlka
Imię: Aleksandra
Miejscowość: Konstancin Jeziorna/Warszawa
Team lokalny: Wawa Jumpers
Team ogólnopolski: Brak
Kanał na Youtube: JumperOlka

Image

Jumperka ze stolicy, jedna z najbardziej znanych i rozpoznawanych skaczących dziewczyn w kraju i poza nim. Taniec to jej życie po czym widać wkładaną w to jej pracę nie tylko w jumpie. Wraz ze swoim tatą OldJumperem przemierza świat jumpstyl'u. Uczestniczka wielu zlotów zarówno ogólnopolskich jak i regionalnych. Jumperka Roku '09 i '10. Członkini starej formacji Babys4Jump. Brała udział w III, IV oraz VII Edycji Ligi Jumpstyle Polska.


[/hr]
Nick: JumpingSebu
Imię: Sebastian
Miejscowość: Kielce
Team lokalny: Mystic Jumpers
Team ogólnopolski: Brak
Kanał na Youtube: Sebu

Image

Najsłynniejszy jumper pochodzący z Kielc. Zajął III Miejsce w VII Edycji Ligi Jumpstyle Polska. Jego filmy solowe budzą zachwyt wśród odbiorców. Uczestnik wielu zlotów ogólnopolskich. Członek teamu lokalnego Mystic Jumpers oraz TheBestAmigoss. Do historii przeszło jego battle o półlitrowego Bolsa z Patiem. Fan D-Minda. Sędzia jumpbattles. Brał udział w I i II Edycji Ligi Jumpstyle.boo oraz III, V i VII Edycji Ligi Jumpstyle Polska.


[/hr]
Nick: KaduQ
Imię: Mateusz
Miejscowość: Ruda Śląska
Team lokalny: Brak
Team ogólnopolski: Brak
Kanał na Youtube: Kaduq

Image

Gdyby nie skakał, miałby spore szanse zostać politykiem - jego pogadanki, wyznania to już niemal legenda polskiego Jumpstyle. Często jego wypowiedzi tryskały humorem, niekiedy także czarnym, ale to już inna kwestia. KaduQ był jedną z głównych postaci starej Silesii Jumpstyle. Jego filmy i układy OldSchoolowe to niemal kwintesencja w historii Jumpstyle w Polsce. Uczesniczył w wielu zlotach, między innymi Ogólnopolskich w Krakowie - każdy kto chciałby się dowiedzieć dlaczego do tej pory jego przemowy są tak słynne, może obejrzeć sobie video-relacje z tych spotkań. Brał udział w II oraz III Edycji Ligi Jumpstyle Polska.


[/hr]
Nick: Kazuya
Imię: Grzegorz
Miejscowość: Warszawa
Team lokalny: Wawa Jumpers
Team ogólnopolski: Brak
Kanał na Youtube: Kazuya

Image

Popularny Ninja to Jumper ze stolicy. Może się śmiało pochwalić tym, że należał do starego składu 4Ever Jump. Brał udział w wielu ligach - między innymi III Edycji Ligi Jumpstyle Polski, w której odpadł po walce z Krystkiem. Dość ciekawie się wszystko później potoczyło, bo w IV Edycji (Duo) właśnie z nim startował w parze. Znany jest z dość luźnego trybu życia. Przez wielu nazywany błyskotliwie dresem. Jego słynne powiedzenia "w*****y nie śpimy" czy "matkę Ci j*****m" stały się bardzo popularne wśród wszystkich Jumperów po I Ogólnopolskim Zlocie w Przemyślu. Brał udział w I i II Edycji Ligi Jumpstyle.boo oraz III i IV Edycji Ligi Jumpstyle Polska.


[/hr]
Nick: Kowcyk/Relinex
Imię: Marcin
Miejscowość: Olkusz
Team lokalny: Brak
Team ogólnopolski: Brak
Kanał na Youtube: kowcyk

Image

Legendarnego Kowcyka nie trzeba przedstawiać, jego magiczne draaie, niszczący stamp i styl skakania szybciej niż muzyka przeszły do historii polskiego jumpstyle. Uczestnik wielu zlotów, zasłynął z tego, że jechał z Krakowa do Poznania przez Warszawę oraz Gdańsk i jako pierwszy w Polsce nadłożył sobie 400km drogi. Dał się również poznać uczniom swojej szkoły, przez co został gwiazdą amatorskich filmików z korytarza. Brał udział w II Edycji Ligi Jumpstyle.boo, ale bez żadnych sukcesów.


[/hr]
Nick: Kozaty
Imię: Przemek
Miejscowość: Maków
Team lokalny: Brak
Team ogólnopolski: The Legendary Team
Kanał na Youtube: Kozaty

Image

Jedna z najbarwniejszych postaci polskiej sceny Jumpstyle, co zawdzięcza nie tylko swojej bujnej i kolorowej fryzurze – blond irokezowi, którego pozbył się w roku 2009. Jego największe osiągniecie to dojście półfinału II Edycji Ligi Jumpstyle Polska. Startował także w II, III i IV Edycji tej ligi.


[/hr]
Nick: Latko
Imię: Dawid
Miejscowość: Chorzów
Team lokalny: Brak
Team ogólnopolski: Brak
Kanał na Youtube: Latko

Image

Jeden z głównych jumperów nie istniejącej już Silesii Jumpstyle oraz starego składu 4EverJump. Charakteryzował go lewo nożny styl skakania. Uczestnik wielu zlotów w tym ogólnopolskiego w Poznaniu, gdzie zasłynął zbiciem półlitrowej Soplicy.


[/hr]
Nick: MadeŃ
Imię: Patryk
Miejscowość: Warszawa
Team lokalny: Wawa Jumpers
Team ogólnopolski: Brak
Kanał na Youtube: MadSzaLeniec

Image

Jedna z najbarwniejszych postaci polskiej sceny Jumpstyle. Zwariowany student po pigułach, który aktualnie stara się zagrozić polskiemu rynkowi muzycznemu. Szef wszystkich szefów wraz ze swoją grupą o dźwięcznej nazwie AsshunterZ tworzy konkurencję dla Dody, czy Mandaryny. Nieoficjalnie mówi się, że jego najnowszy utwór będzie zagrzewał naszych piłkarzy do Euro 2012 jako hymn imprezy. Znany również dzięki dwóm produkcjom z DannieLem o nazwie New Duet. Uczestnik III oraz V Edycji Ligi Jumpstyle Polska. Członek warszawskiej grupy Wawa Jumpers. Bywalec wielu zlotów ogólnopolskich. Sędzia VII Edycji Ligi Jumpstyle Polska.


[/hr]
Nick:Mroziu
Imię: Michał
Miejscowość: Czeladź
Team lokalny: Brak
Team ogólnopolski: Brak
Kanał na Youtube: Mroziu

Image

Swoją karierę Jumpera zakończył w roku 2008 na rzecz Melbourne Shuffle. Jeden z założycieli starej Silesii Jumpstyle. Śmiało można powiedzieć, że to jeden z prekursorów Ownstyle. Przez wielu uważany za SpinMastera. Do dziś uznawany za jednego z najlepszych mimo, że nie skacze już masę czasu.


[/hr]
Nick:Noiz
Imię: Piotr
Miejscowość: Gniezno
Team lokalny: Brak
Team ogólnopolski: Brak
Kanał na Youtube: Noiz

Image

Jego Starstyle przeszedł już do historii polskiej sceny Jumpstyle. Jeden z założycieli portalu JumpForce oraz teamu o takiej samej nazwie. Jego film "Jumpstyle - The Legend" do dziś może pochwalić się największą oglądalnością spośród polskich produkcji Jumpstyle na Youtube. Uważany za jednego z dwóch (obok Harniego) głównych twórców polskiego stylu Jumpstyle o nazwie Ownstyle.


[/hr]
Nick:Oeil
Imię: Michał
Miejscowość: Słomniki
Team lokalny: Extreme Power Jump Team
Team ogólnopolski: The Legendary Team
Kanał na Youtube: Oeil

Image

Podobnie jak Bullet urodził się w Słomnikach i tam również rozpoczęła się jego przygoda z Jumpstyle. Mówi o sobie, że tańczy swoim stylem. Jego największym sukcesem było zwycięstwo w II Edycji Ligi Jumpstyle Polska. Oprócz tego zajął IV miejsce w I Edycji Ligi Jumpstyle.boo. Startował też w IV oraz V Edycji Ligi Jumpstyle Polska. Sędziował w III oraz VII Edycji tejże Ligi.


[/hr]
Nick: Oktawia
Imię: Oktawia
Miejscowość: Tuchów/Kraków
Team lokalny: Creative Squad Kraków
Team ogólnopolski: Fairies2Jump
Kanał na Youtube: Oktawia

Image

Miss Jumpstyle Polska ’08, liderka damskiej formacji Jumperek Fairies2Jump, uczestniczka wielu zlotów w Krakowie. Brała udział w ligach Jumpstyle w wielu serwisach, m.in. w III i V Edycji Ligi Jumpstyle Polska oraz II Edycji Ligi Jumpstyle.boo. Aktualnie spełnia się w rapie. Pani Gospodarz Melingradu.


[/hr]
Nick:PinkBabe
Imię: Magda
Miejscowość: Czeladź
Team lokalny: Brak
Team ogólnopolski: Brak
Kanał na Youtube: PinkBabe

Image

Nie odniosła żadnych sukcesów w ligach, ale Fantom postanowił ją wpisać. Swojego czasu autorka międzynarodowego projektu Babys4Jump. Uczestniczka większości zlotów ogólnopolskich.


[/hr]
Nick:Popson
Imię: Adrian
Miejscowość: Rokiciny/Piotrków Trybunalski
Team lokalny: Brak
Team ogólnopolski: Brak
Kanał na Youtube: Adrianooos

Image

Swoich czasów znakomity jumper z Rokicin. Jego czasy świetności przypadają na początek roku 2008. Znany ze znakomitej techniki, nieskazitelnych spinów i eleganckiego stylu. Wraz ze swoim przyjacielem Dariem tworzyli jeden z najlepszych duetów tamtych czasów. Jego największym osiągnięciem jest 1/4 ligi Jumpstyle Polska II edycji. Częsty gość łódzkich zlotów. Członek dawnego 4EverJump. Jego filmy pt. "jumpstyle by roksyyy(…)” są rozchwytywane przez widzów z całego świata o czym świadczą wyświetlenia na jego kanale YouTube. Sędziował w V Edycji Ligi Jumpstyle Polska tylko w pierwszej fazie, po czym został usunięty z tej funkcji za oszustwo. Brał udział również w III Edycji Ligi Jumpstyle Polska.


[/hr]
Nick:Queyd
Imię: Michał
Miejscowość: Poznań
Team lokalny: Brak
Team ogólnopolski: Brak
Kanał na Youtube: Queyd

Image

Znany ze swojego specyficznego śmiechu, którym jednych bawi, drugich do negatywnych emocji doprowadza. Zajął II miejsce w I Edycji Ligi Jumpstyle Polska z czego jest rozpoznawalny.


[/hr]
Nick:Ricker
Imię: Dariusz
Miejscowość: Warszawa
Team lokalny: Wawa Jumpers
Team ogólnopolski: The Legendary Team
Kanał na Youtube: Ricker

Image

Doszedł do finału ligi JumpForce. Brał udział w I i II Edycji Ligi Jumpstyle.boo oraz w III i V Edycji Ligi Jumpstyle Polska.


[/hr]
Nick: Rience
Imię: Paweł
Miejscowość: Kędzierzyn-Koźle
Team lokalny: Brak
Team ogólnopolski: Brak
Kanał na Youtube: Rience

Image

Opolski Jumper, cechu.je go lewonożny styl skakania. Swoją karierę zaczął w roku 2007, ale do tej pory wielu zachodzi w głowę jak można się tak świetnie kręcić przy spinach. Jedna z głównych postaci 4EverJump. Do historii przeszło jego duo z Latkiem, które było kręcone podczas I Ogólnopolskiego Zlotu Jumpstyle w Krakowie. Pierwszy Teker w Polsce. Uczestnik wielu zlotów Jumpstyle zarówno ogólnopolskich jak i lokalnych. Do dziś dnia nie wiadomo, czy rejestrując się w Sylwestra 2007 roku był na, przed czy po kacu. Sędzia VI Edycji Ligi Jumpstyle Polska. Brał udział w I Edycji Ligi Jumpstyle.boo oraz V Edycji Ligi Jumpstyle Polska.


[/hr]
Nick: Rime
Imię: Damian
Miejscowość: Poznań
Team lokalny: Bring It Back
Team ogólnopolski: Brak
Kanał na Youtube: Rime

Image

Swojego czasu skakał w teamie A2J. Na forum od dawna dzielnie działa jako TechMod i czuwa nad królestwem skryptów, zaś od niedawna jako Administrator. Mówiąc, że to „Mr. Jestem_Tu_Żeby_To_Forum_Działało” nikt nie skłamie. Znany jest z doskonałej w wykonaniu parodii „Gangstera” Patricka Jumpena. Miał znaczny wkład w odrodzeniu Jumpstyle Polski po tzw. Rewolucji Siejowej. Montażysta wielu spotkań poznańskich jumperów. Jeden z członków ekipy Mleka Wypasionego, uwielbia ruskie produkcje filmowe. Brał udział w IV Edycji Ligi Jumpstyle Polska.


[/hr]
Nick:Rumun
Imię: Łukasz
Miejscowość: Chorzów
Team lokalny: Brak
Team ogólnopolski: Brak
Kanał na Youtube: Rumun

Image

Jego nieprzeciętne umiejętności docenili widzowie, uczestnicy oraz Jury III Edycji Ligi Jumpstyle Polska, w której zwyciężył. Swojego czasu każdy tylko czekał na jego nowy film. Wcześniej zajął IV miejsce w II Edycji Jumpstyle Polska oraz stanął na III stopniu podium I Edycji Ligi Jumpstyle.boo. Lider rozwiązanego teamu 4EverJump. Sędziował w VI Edycji Ligi Jumpstyle Polska. Brał również udział w V Edycji tej ligi.


[/hr]
Nick: Shadow
Imię: Adam
Miejscowość: Łódź
Team lokalny: Brak
Team ogólnopolski: Brak
Kanał na Youtube: Shadow

Image

Od stycznia 2010 roku jeden z dwóch Oficjalnych Monterów Jumpstyle Polski. Można rzec, że to rezydent zlotów w Łodzi, gdyż dalej się nie zapuszcza z jednego powodu - ma on na imię Roman. Romana nie trzeba przedstawiać, jednak legendy głoszą, że sprzedał 12GB Pendrive za 10zł. Shadow może poszczycić się tym, że zmontowany przez niego ponownie film z IV Ogólnopolskiego Zlotu Jumpstyle w Krakowie cieszy się wielką popularnością w ośrodku Jumperów.


[/hr]
Nick: Sieja
Imię: Tomasz
Miejscowość: Lublin
Team lokalny: Brak
Team ogólnopolski: Brak
Kanał na Youtube: Sieja

Mieliśmy wątpliwości, ale zdecydowaliśmy, że Sieja także zostanie wpisany do encyklopedii. Założył portal, dzięki któremu działa teraz nasze forum. Zarządzał nim od lipca ’07 roku do sierpnia roku ’08, po czym został zdegradowany z funkcji admina. Być może chciał dobrze, ale nie wyszło. Poza kilkoma osobami nikt nie widział go ani w realu, ani na zdjęciu.


[/hr]
Nick:Silas
Imię: Tomasz
Miejscowość: Maków
Team lokalny: Brak
Team ogólnopolski: The Legendary Team
Kanał na Youtube: Silas

Image

Silas to uczestnik wielu zlotów ogólnopolskich oraz jeden z organizatorów tygodniowego spotkania Jumperów w mieście, z którego pochodzi - Makowa. Jest rozpoznawalny z bardzo dobrej techniki. Nagrywał też filmy z ComplexStyle/Tek czym spowodował wzrost popularności tych styli. Jego największy sukces to zwycięstwo w walce z Rumunem, a następnie z Latkiem w lutym 2008 roku. Brał udział w II i IV Edycji Ligi Jumpstyle Polska oraz II Edycji Ligi Jumpstyle.boo.


[/hr]
Nick: StaloN
Imię: Sylwester
Miejscowość: Jaworzno
Team lokalny: Brak
Team ogólnopolski: Brak
Kanał na Youtube: Stalon

Image

Swojego czasu członek Cocoa Jumbo. Uczestnik większości zlotów ogólnopolskich, między innymi w Krakowie i Poznaniu, oraz meetingów w Makowie i Mariolowie. Po części jest współautorem filmów ze zlotów, gdyż praktycznie na każdym z nich występuje w roli kamerzysty. Jego wiernym towarzyszem jest iPod, który ratował każde spotkanie, gdy radio padało. Członek OmA.


[/hr]
Nick: Szulcu
Imię: Dawid
Miejscowość: Rybnik
Team lokalny: Brak
Team ogólnopolski: Brak
Kanał na Youtube: Szulcu

Image

Jumper posiadający nieprzeciętną szybkość i umiejętności, chociaż często niedoceniany. Kiedyś członek pierwszego składu Cocoa Jumbo. Brał udział w wielu ligach, najwięcej emocji wzbudziły jego dwa pojedynki z Dannielem w III Edycji Ligi Jumpstyle Polska. Brał również udział w IV, V i VII Edycji tej ligi


[/hr]
Nick: Ventura
Imię: Dominik
Miejscowość: Alwernia
Team lokalny: Brak
Team ogólnopolski: Brak
Kanał na Youtube: darkprorok

Image

Jego pierwszym krokiem w zdobywaniu doświadczenia było osiągnięcie pierwszego miejsca w konkursie tanecznym "Jump" w Klubie Galaktyka. Jeden z założycieli nieistniejącego już Temptation Jump Team. Jego druga ksywa to Dark Prorok. Uczestnik większości występów z Jeckyll and Hyde w Polsce. Brał udział w II Edycji Ligi Jumpstyle Polska.


[/hr]
Nick: WHiTE
Imię: Piotr
Miejscowość: Zielonki/Kraków
Team lokalny: Brak
Team ogólnopolski: Brak
Kanał na Youtube: Whitcik

Image

Dawna ikona krakowskiego Jumpstyle. Elementem charakterystycznym był jego styl, który był kreowany od początków Jumpstyle w Polsce. Wspólnie z Blackiem oraz Lendroxem tworzyli team lokalny "Cracow Elite Jumpers". Znany z m.in. świetnie wykonywanych wheeli stoczył wiele znakomitych walk w II Edycji Ligi Jumpstyle Polska. Bywalec większości zlotów krakowskich.


[/hr]
Nick:Zyga
Imię: Mateusz
Miejscowość: Sosnowiec
Team lokalny: Brak
Team ogólnopolski: Brak
Kanał na Youtube: Zyga

Image

Wymyślił Jumpstyle razem z Patrickiem Jumpenem. Zanim został studentem był niewątpliwie pro alkoholikiem. Choć sam twierdzi, że jest abstynentem, po kryjomu na zlotach (i nie tylko) wlewa w siebie napoje procentowe, bo piciem tego nazwać nie można. Zasłynął z polowania na dziki w Poznaniu oraz liczenia świń w pociągu, gdy nie mógł zasnąć oraz ze znanego na całą Polskę sposobu jedzenia frytek. Jeden z dwóch liderów teamu Cocoa Jumbo oraz świadomie, lub nieświadomie główny komik Jumpstyle Polski. Niewątpliwie symbol i legenda polskiego Jumpstyle. Brał udział w III oraz V Edycji Ligi Jumpstyle Polska.

[/hr]

[/hr]
Opracowanie: Duży, Fantom, Gigi, HyperX, Krupnik, Mimoza, Oeil, Patio, Winter, Xolu.

_________________
Nie narzekaj, że masz pod górę, skoro zmierzasz na szczyt.

GOŁE BABY!


Do góry
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ Posty: 1 ] 

Drukuj 


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do: