Napisz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Ciąg dalszy tematu "Jump To The Future"
PostWysłany: 17 Paź 2009, 09:02 
Level 19
Awatar użytkownika

Dołączenie: 17 Paź 2008, 07:36
Tematy: 289
Miejscowość: Gdańsk
Team lokalny: JumpStyle Team Gdańsk
Team ogólnopolski: Elite Squad

Podziękował: 75
Otrzymał podziękowań: 309
Hyper, przeczytałem Twojego posta w całości, oglądając wszystkie wasze filmy po 2 razy, naprawdę, łza się w oku kręci...

Tak samo było z JSTG:
Najpierw zgrana paczka, spotkania, zloty, treningi, występy... a później? Nagła kłótnia o organizację bo wszystko zaczęło się sypać... Powodem było nie przyjeżdżanie na treningi, zloty, wymówki typu: nie chcę mi się, nie mogę dziś po prostu mnie rozśmieszały bo mi zawsze się chciało i prawie zawsze mogłem, JSTG zaczęło tracić członków, co raz to więcej ludzi mówiło: już mnie to nie bawi, nie chcę mi się już skakać a później wracało a to mnie cieszyło, kiedy przyszedł pomysł Lolexa na zlot ogólnopolski wszyscy pomyśleli, że może być ciekawie, więc ok ok zoorganizujemy zlot, to nasze plany na najbliższe pół roku, zlot będzie mega wypas super extra... Okazało się, ze po podzieleniu nas na poszczególne rzeczy (jedna osoba organizuje to, druga to, trzecia tamto) nie wyszło nam, po 5 miesiącach mieliśmy nocleg załatwiony i nic więcej... Postanowiłem po prostu sam odejść z JSTG z własnej inicjatywy, powiedziałem sobie, że nie będę żył w ciągłym "burdelu". Kiedy ja poszedłem, prawie wszyscy poszli za mną, wzięliśmy się za zlot ostro, w dwa tygodnie było już wszystko gotowe, tylko czekać ! Byliśmy bardzo podnieceni tą sytuacją i zaczęliśmy pisać do tych ludzi co usłyszeli: "nie ma zlotu, jest tylko nocleg, jedno wielkie dno i 0 -.-".
Powiedzieli nam, że nie przyjadą bo za daleko, że byli w Przemyślu, że zbierają teraz kasę na Wawe. Dobrze, zrozumiałem, ale zrobiło mi się przykro, że tyle zrobiłem z przyjezdnych było można na palcach policzyć :( rozumiem, że inne zloty mogą być dla was ważniejsze czy coś, ale tu już wchodzi kolejny temat rywalizacji, pomiędzy miastami, do kogo więcej ludzi przyjedzie na zlot bla bla. Głupota :roll: ! Chciałbym podziękować tym co przyjechali w ogóle na zlot :) Czyli: Rimiemu, dRacowi, Guciowi, Liciowi, i JumperOlce - bez was ten zlot nie nabrałby pewnie takich barw jakie osiągnął... :)

Co do lig - dobrze, że są, można w nich sprawdzić swój poziom, ale nie do przesady. Jak dostaję zaproszenie do ligi to się zapisuję, biorę w nich udział dla rozrywki, nie po to żeby wygrać, bardzo się cieszę, że jestem w 1/2 Sunrise Cup - to dla mnie wielki osiąg, chyba najlepszy w życiu w dziedzinie Jumpstyle. Powalczę o ten finał ale nie wierze w swoje siły w Finale :) jak przegram - trudno, jak wygram - super, będę najszczęśliwszym człowiekiem na świecie! :) bez ludzi z którymi skaczę od początku pewnie nie było by tych sukcesów... To są prawdziwi przyjaciele bo skaczą ze mną do tej pory a znaliśmy się przed tym o wiele wiele dłużej :) to bardzo mnie cieszy i motywuje :) Dziękuję wam wszystkim po dzięki wam, jestem ja ;)

Bo Jumpstyle to nasza Pasja ! :)

Piotr "Krupnik" Wójcik :)

- Dwukrotnie IV miejsce w ligach JumpstylePolska.pl,
- Uczestnik i jednocześnie Półfinalista V Edycji Programu Mam Talent,
- Moderator Pomocniczy,
- Sędzia VIII edycji ligi JumpstylePolska.pl

Like:
http://www.facebook.com/ChaoticSpiritOfficial
http://www.facebook.com/Jumpstyle.Team.Gdansk

Do góry
Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 17 Paź 2009, 13:16 
Level 4
Awatar użytkownika

Dołączenie: 01 Wrz 2008, 20:27
Tematy: 6
Miejscowość: przemysl
Medale: 1
I miejsce w 4 edycji (1)
Team lokalny: Furious Squad
Team ogólnopolski: Final Fusion team

Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Cytuj:
Właśnie dzięki kilku takim osobom jak on, ten taniec i styl ma dla mnie nadal sens, widzę w nim dalej pasję i czuję radość z tego, co robię, choć wiadomo, że to już nie to samo...

Oj hajper, nawet nie wiesz jak tesknie za tym czasem ale nie moge sie z toba zgodzic - jump juz nie sprawia mi radosci.

to moze od początku:

o jumpstylu dowiedziałem sie, gdy oglądałem teledysk freefalla (był to kwiecień 2007), na poczatku srednio mi sie podobało, jednak po pewnym czasie zachecil mnie do tego nie kto inny jak Dexter - mój brat. nauczyliśmy sie samych podstaw: basis i kilka innych kroków. Spodobało mi się ale nie zajmowałem sie tym jakos czesto.
Po ponad pół roku przez przypadek spotkałem kumpla z podstawówki - Metiosa. Razem z dexterem pokazalismy mu co umiemy. Wtedy nie wiedzieliśmy jeszcze, że on siedzi w tym troche głebiej ;) Wyjechał nam ze swoim skillem i aż nas zatkało z zachwytu ( a były to typowe draje, tornado). Zaproponował nam żebyśmy dołączyli do jego teamu.
Do FS doszliśmy po Tabuzie i Satuchu, to było chyba w lutym 2008. Właśnie wtedy poznałem Hajperiksa, Chrusciela no i oczywscie Sata i Tabuza. wszyscy oni byli dla mnie mistrzami, chcialem zeby uczyli nas wszystkiego. Oni cierpliwie nas uczyli, chociaz ciezko nam to wchodzilo ;D
niedługo potem doszli do nas: messi, javer i bimber, te pół roku, od lutego do wakacji, było najlepszym moim okresem zwiazanym z jumpem ;) Jednak byłem bardzo słaby, głupio mi troche było, wyrózniałem sie negatywnie ale mimo to mialem z etgo tanca wielkie satysfakcje.
na wakacjach wyjechałem na obóz, potem do babci. Przez miesiąc mnie nie było, jednak o jumpstylu nie zapomnialem - nagralem pare kiepskich filmików - no ale fakt że jakoś sie poprawiłem wtedy ;)
Gdy wróciłem, zakoczyła mnie jedna rzecz... chcialem pochwalic sie swoimi filmami, jednak FS, olał to, wszyscy gadali o jakies lidze jumpboo, o ktorej ja nie mialem zadnego pojecia. Na początku myślałem że to fajny pomysł, zdrowa rywalizacja, no ale przerodziło sie w to, co Gigi, Stalon, Hajper i inni napisali wyżej.
Co prawda - mój skill wzrósł ale satysfakcje spadły ( chociaż może to ma związek z moim większym problemem ale tego nie ujawnie...).
Liga duo dla mnie to już nie było to, o solowych nie wspomne.... FS sie rozpada - straszna rzecz ale prawdziwa, sam nie mam juz checi do skakania, kurde wolałbym wrócic do tego najlepszego okresu, nawet gdybym mial miec zerowy skill. Możliwe, że jest ktoś jeszcze kto czuje to tak samo jak wtedy ale to chyba za mało...
trzeba coś zmienic...

Do góry
Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 17 Paź 2009, 19:45 
Level 10
Awatar użytkownika

Dołączenie: 07 Sty 2008, 12:42
Tematy: 18
Miejscowość: Warta woj. Łódzkie
Medale: 2
II miejsce w 5 edycji (1) III miejsce w 2 edycji (1)
Team ogólnopolski: Atomic Destination

Otrzymał podziękowań: 1
''Mozecie tego nawet nie przeczytac mam to w dupie ja nie szukam kolegow bo juz mam mam tylko nadzieje ze znajdzie sie ktos który to przeczyta i choc przez chwile sie zastanowi nad tym czy warto to dalej tak ciagnac... co z tego masz... raty i odwiedziny na yt ?'' - moim zdaniem najbardziej trafne zdanie w całym tym temacie. Dzisiaj wyznacznikiem tego kto jest lepszym jumperem a kto gorszym [właściwie kto jest uważany za lepszego gorszego] są statystyki na youtube i to jakie tracki się da do filmu. Wiadomo, każdy chciałby mieć fajną tracklistę. Teraz przerodziło się to w ''zobacz jaka zajebista nute dalem do filmu, i tak ci nie dam tytuly ale sprawdz''. Sam nie podawałem tytułów przez jakiś czas, dopiero jeśli będzie 50 komentarzy. Bo to jest denerwujące, 10 osób piszę ''tracklist plx'' a Ty starasz się żeby mieć te fajne tracki. Właściwie możecie pomyśleć ''ej, przecież to nijak się ma do sytuacji w jumpie. co jest kurde?''. A no nie ma, ale przedstawiłem po raz kolejny tą rywalizację między ludźmi. Wielu z Was tego nie pamięta..ale kiedyś każdy podawał tracki. Wracając do statystyk na youtube..widać to kto jest uważany za lepszego dzięki właśnie temu w temacie ''Jumping Stars Poland - Faza 2''. Wielu ukształtowało o sobie opinię przez ligi. Pamiętam 2 edycję ligi jumpstylepolska. Mój film na fazę grupową, nagrany w około 20 minut. Sklejony w niewiele więcej. Nie wyszedłem wtedy z grupy, jednak mój film zaskoczył parę osób..bo pokazałem na nic jeszcze więcej niż potrafiłem, wycisnąłem maksimum i jeszcze więcej. Nie umiem opisać tej radości. Nie wyszedłem, ale dalej skakałem z uśmiechem na ustach, nie przejmując się zupełnie. Dzisiaj dla niektórych świat by się zawalił gdyby nie wyszli z grupy o.O taką samą radość sprawiły mi opinię na temat mojego filmu na fazę grupową drugiej edycji ligi jumpboo. Dzięki tej lidze ludzie zobaczyli, że ten dżem to umie coś. Spina jakiegoś czy cuś. Błędów z tamtych filmów jeszcze nie wyeliminowałem jednak jest to przełomowy moment dla jumpera. W końcu 3 miejsce to niezły rezultat. Dalej przed oczami mam jednak rozmowę z najważniejszą dla mnie dziewczyną, moment kiedy usłyszałem, że zwracam na nią mniejszą uwagę. I faktycznie tak było. Liczyło się tylko to żeby oddać jak najlepszy film, tylko to żeby przejść dalej. Nie zapomnę nigdy tego, jak rywalizacja przysłoniła mi oczy. Przestrzegam Was przed takim zachowaniem. Teraz mimo, że jestem w finale kompletnie nie jestem zadowolony z moich filmów i ogólnie miernego poziomu ligi. Wiele osób nagrywało filmy na [CENZURA], żeby tylko oddać i fartem przejść. Jestem wśród tych osób. Najbardziej bolą mnie opinie ''nie podniecaj sie ze jestes w 1/2''. Spotkałem się z czymś takim w komentarzach na youtubie. Nie będę już mówił kto, w każdym razie kolega mnie denerwuje. Ja sam denerwuję wiele osób w komentarzach. Podobno uważam się za dorosłego : D w każdym razie coś takiego w moim kierunku jest nagrodą za negatywne komentarze do filmu. Zauważyłem, że niektórzy czują się tak przezajebiście dokurwiści w [CENZURA] [czyt. boscy] że nie dopuszczają nawet do siebie myśli, że ktoś może im źle skomentować film omg. Zwyczajnie, poczucie zajebistości daje nam zdanie, że zwyczajnie ni ma już błędów w naszym jumpie. Przed tym też przestrzegam.

Być może napisałem wiele nieistotnych rzeczy, jednak już dawno chciałem to napisać. Dziękuję za pomysł tematu, bo te posty dały mi do myślenia. Zastanowiłem się..czemu kłócę się z ludźmi, psując przyjacielską atmosferę? Czy w ogóle będę jeszcze skakał? Jeśli tak, to jak długo?

jemdzemm

Do góry
Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 18 Paź 2009, 10:27 
Level 19
Awatar użytkownika

Dołączenie: 17 Paź 2008, 07:36
Tematy: 289
Team lokalny: JumpStyle Team Gdańsk
Team ogólnopolski: Elite Squad

Podziękował: 75
Otrzymał podziękowań: 309
Dopiszę jeszcze coś od siebie:

Coraz mniej ludzi skacze, nawet Cebul ma brak chęci, po prostu niektórym się już to znudziło... zróbmy coś, żeby więcej ludzi znowu skakało, promocja naszego forum w formie filmu na yt, niech ktoś zrobi animację w AAE, zmontuje jako taki króciutki filmik dosłownie 30 sek, wstawi tu na forum i niech każdy użytkownik wrzuci to na swój profil na YT, myślę, że to by wypaliło, więcej jakichś rozrywek, więcej życia a nie ligi ligi ligi ! coś więcej ! brak kłótni na forum, brak wad ! My sami psujemy to forum, to nasza wina, że tak wiele osób odchodzi, niech Polski jump się nie rozpadnie, bo naprawdę jesteśmy jedni z lepszych jak i nie najlepsi na świecie... a wygląda na to, że polski jump się bardzo sypie i bardzo z nim krucho, nie dopuśćmy do tego ! ;)

- Dwukrotnie IV miejsce w ligach JumpstylePolska.pl,
- Uczestnik i jednocześnie Półfinalista V Edycji Programu Mam Talent,
- Moderator Pomocniczy,
- Sędzia VIII edycji ligi JumpstylePolska.pl

Like:
http://www.facebook.com/ChaoticSpiritOfficial
http://www.facebook.com/Jumpstyle.Team.Gdansk

Do góry
Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 18 Paź 2009, 22:32 
Level 11
Awatar użytkownika

Dołączenie: 05 Paź 2008, 17:40
Tematy: 40
Miejscowość: Lublin
Team lokalny: *OmA*
Team ogólnopolski: Compassion4Jump

Podziękował: 5
Otrzymał podziękowań: 12
Ahhh pamietam jak to bylo na poczatku, pierwszy raz mój kumpel Maci3k pokazał mi teledysk Jeckyl & Hyde - Freefall. Zaczęliśmy ostro trenować. Każdy nowy krok - ogromna radość :)
Codziennie po kilka godzin przy jumpie, zaj.ebi.ste miejscówki, nowi znajomi, zloty ...
Teraz to juz jest calkiem inaczej :( W Lublinie zlotów juz praktycznie nie ma (szkoda).
Ludzie, trzeba się za to wziąść !!! Nie mozna tak po prostu to wszystko skończyć. Jeżeli chodzi o mój jump to będe z wami do końca !!!
PS: Krupnik, masz 100% racji :D

Image

Image

"Sumienie mam czyste, tak jak czyste dłonie
i gram konsekwentnie o więcej niż fejm i flotę"

Do góry
Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 19 Paź 2009, 00:10 
Level 6
Awatar użytkownika

Dołączenie: 18 Sie 2009, 10:08
Tematy: 32
Team lokalny: Jumpstyle Team Gdańsk

Podziękował: 3
Oh tak Krupnik ta sytuacja u nas z JSTG byla dosc dziwna i ludzie ktorzy niewiedzieli o co chodzi czesto ja krytykowali. Co poradzisz...

Pamietam jeszcze jak zaczynałem skakać...
Najzwyklejsze boisko osiedlowe :) Ja Krupnik i DawideQ po wcześniejszym obejrzeniu słynnego freefall`a zaczelismy wymachiwac nogami i to przypominalo nie Jumpstyle tylko jakas padaczke czy cos w tym rodzaju. Ale zaczelismy sie zakladac za to jest Js i tak to wyglada na serio...
Razem z Krupnikiem pewnego dnia siedzac u mnie przed kompem na slynnym epulsie ^^ Gdzies w tle zaczela leciec muza J&H ( Tytułu mowic nie musze :) ) Spodobalo nam sie. Wpadlismy na pomysł ze naucyzmy sie razem tańczyć. Wyszlismy na dowr pod slynna klatke* i zaczelismy skakac to co widzielismy na youtube czyli tutki, zgrane na slynne SE w .3gp ^^ Jakos wychodzilo :)
Pierwsze nasze duo: 4 x basic, coś dziwnego i koniec :). Zaczylanlo to nabierac jakis barw, po czym Krupnik wpisal w google hasło: Jumpstyle Gdańsk..No a Google jak to Google xD NA SB nic nie odpisuje ale jak sie go cos zapytac to znajduje 1000 wynikow :) Znalezlismy forum gdzie znajdowaly sie osoby typu Lolex, Wizjoner itd itp.. Znalezlismy ich filmiki na YT i sie jaralismy tym ze: "...Lolex skacze pod Neptunem ja wiem gdzie to jest bla bla bla..". Krupnik napisał do Lolka kiedy on organizuje jakis zlot a bardziej Gdański Meeting. Powiedział że w sobote pod Złotą Bramą o godz. 12. Pierwsza osoba która mi sie rzuciła w oczy był Kocioł. Stał pod bramą z bluzą na głowie z twarzy przypominał arabskiego terroryste.. xd Jeszcze nie wiedzielismy czy On przybyl z Afganistanu na zlot JSTG w kazdym razie potem sie okazalo ze to wlasnie kociol :)
Pierwszy Meeting przesiedzielismy na murku patrzac na Lolexa Rybe Wizjonera Kocioła i inne osoby jak radza sobie z JS a nam było wstyd pokazać Basica choc Krupnik potrafił już HardJumpa czyli po prostu Stampa :) Zaczelismy sie rozwijać coraz bardziej bo nas to jarało. Te obroty.. ehh. Zostałem okrzykniety mistrzem draiia gdy skaczac jakeis dziewczyny szly za nami jak sie odwrocilem probujac wlasnie robic Draiia i gelba na ziemie przez murek :) Szkoda ze nie mam juz tych nagran :( Mialismy coraz wiekszy fun z tego. Ja bedac szczerym patrzałem na coraz wiekszy postetp Krupnika w Jumpie. 1/2 SC, 1/4 IJSL ...A ja po prostu stałem w miesjcu. Zaczynało mnie boleć że w każdej lidze nei zaszedłem dalej niż do drugiej rundy. Krótkomówiąc zżerała mnie zazdrość.

Dzieki Temu co napisali Gigi, Stalon i Zyga zrozumiałem że jump powinien być 4 fun i tak pozostanie. Porażka mnie daleko nie poprowadzi ale rywalizacja też nie. Nagrywam filmiki bo lubie. Jesli kogos boli to że co 2 tyg na moim kanale na YT widzi nowy film.. To niech nie oglada. Od teraz znow zaczynam robic to dla siebie.. :)

Ze zlotem w Gdańsku też był niezły cyrk ale szkoda mi klawiatury żeby to opisać.

Dzieki Krupnik za te 1.5 roku w Jumpie < 33 :*

I pamietajcie :"...Room of the world..."

Skaczcie 4 fun a nie z przymusu.

Wojciech "WojteQ" Lelek

*Klatka- Miejsce nagrywania 95% filmów Krupnika i moich

Do góry
Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 19 Paź 2009, 15:44 
Level 12
Awatar użytkownika

Dołączenie: 15 Lut 2008, 03:14
Tematy: 84
Miejscowość: Warszawa
Team lokalny: Eventowe Party POJE-busy
Team ogólnopolski: 2Fast2Jump

Podziękował: 23
Otrzymał podziękowań: 22
Ze wszystkim sie zgodze ;) Dlatego nie skakalem pol roku :) Po coraz czestszych wypadach do Łodzi i Warszawy a nawet do Mariola xD postanowilem powrocic i nagralem filmasa w ktorym skakalismy po prostu dla frajdy z Patiem i Wilkiem :) Z reszta Ci co mnie znaja wiedza jaki jestem i nie bede sie rozpisywal bo Panowie wyzej [CENZURA] temat ja bura suke :) Wszystko wypisane i podpisuje sie :) Poprzedni zlot w Łodzi - ukladanie ukladu Oldschool z Dzemikiem :) Nie dokonczylismy ale wesolo bylo hehe

http://www.youtube.com/user/czarny161

Do góry
Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 29 Paź 2009, 00:34 
Sędzia
Awatar użytkownika

Dołączenie: 13 Sie 2008, 00:36
Tematy: 10
Miejscowość: Łódź
Flaga narodowa: Poland
Medale: 3
III miejsce w 9 edycji (1) Donator (2)
Team lokalny: ShadowS

Przczytalem te wasze biblie (policze wam za to gigi,hyper i reszta xD) i moje zdanie jest nastepujace. Ja rowniez zaczolem od free falla...co leprze robiłem wtedy cos z bioniclow bo mi sie nudziło....patrze na ten teledysk....ci co..XD....i olalem to...potem widze..o ja..znowu oni....i tak pare razy...hmm to jednak jest fajne se pomyslalem...gdy spotkalem sie z bartoxem powiedzialem mu ze to wdzialem itd.a on ze widzial to tez i umie co nieco...i se skakalismy..myslelismy ze jestesmy fajni...ale jak zglebilem neta...to wiedzialem czego brakuje.Zaczelimsy cwiczyc..a ze bylismy tez na etapie parkoura to zrobilismy film jumpstyle parkor dzie robimy to i to....bylo to koslawe wszystko ale podobalo nam sie :p. Potem napad nas patio i zaprosil na spotkanie w manufakrurze..i wtedy sie wszystko zaczelo....stamp...wywijka ktora byla czyms wogle legendarnym XD itd. itd. starczy....z grubsza musze przyznac ze tez zaczynalem byc tkai chce byc najlperzy...ale teraz gdy przeczytalem tow szystko...czyje sie jak po oblaniu woda..obudzilem sie. dzieki chlopaki..otworzyliscie mi oczy. a szczegolnie Hyperowi ze mnie tu naprowadzil. lecz ogolnie ciagle myslalem i mysle ze jumpstyle mnie ciagle kreci...jak se mysle ze chyba koniec..i puszczam se muzyke hardstyle...to neima opcji..nogi same zaczynaja dzialac. czesto tera rekreacyjnie se robie olda by poprostu sie pobawic...poskakac powoli...bo zacyznalem myslec..tu mi tirk niewychodiz itd...bez sensu...ale znowu zaczolem sie tym cieszyc..mysle ze jest nadzieja :p co do lig. to nie one zniszczyly to wszystko...Ja nadal cche ligi bo chce choc raz miec nawet brazowy medal ale miec...wiedziec ze cos osiagnolem...i pokazac noobom co mysla ze jump to szajs pokazac ze to tez mozna cos wygrac. wracajac do tematu...lige zniszczyli jumperzy ktorzy chca byc kozaki i oszukuja...jakby sobie gratulowali to nicb y nigdy niebylo. a najleprza jest chyba liga duo..bo wteyd wazny jest synchron...i dwje ludzi pracuje nad tym i jest atmosfera. to tyle z mojej strony. Jeszcze raz dzieki chlopaki. prawda jest taka ze JUMPSTYLE TO NASZA PASJA....a nie JUMPSTYLE TO CZOS W CZYM MAM WAS NA HITA....(sry za literowki ale tak juz mam ; /)

Do góry
Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 29 Paź 2009, 18:54 
Sędzia
Awatar użytkownika

Dołączenie: 13 Sie 2008, 00:19
Tematy: 55
Miejscowość: Łódź
Medale: 2
Donator (2)
Team lokalny: ★ SHADOWS ★

Podziękował: 23
ja tez przycztalem wszyskie posty wasze i powiem krotko DZIEKUJE WAM BARDZO ZA WPROWADZENIE MNIE NA STARA DOBRA DROGE KTORA KOCHALEM. Przyznam ze tez zaczynalem juz rywalizowac chcialem byc pro elo everybody jumperem ale stwierdzilem dzieki wam ze to nie ma sensu ta rywalizacja powinnismy sie bawic tym a nie walczyc ze soba bo JUMPSTYLE TO NASZA PASJA trzeba o tym pamietac i tak jak pisal Hyper spotykac jak FS i bawic sie tym wszystkim skakac gdzie sie da i olewa opinie innych. To moje zdanie DZIEKUJE JESZCZE RAZ WAM ZA TE POSTY I NAPROWADZENIE MNIE NA DOBRA DROGE.

Win: 4
Lost: 1

Do góry
Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 10 Lis 2009, 17:51 
Zbanowany
Awatar użytkownika

Dołączenie: 25 Lip 2008, 23:22
Tematy: 7
Miejscowość: Lublin/Radom
Team lokalny: Zana Jumpers
Team ogólnopolski: w poszukiwaniu....

Otrzymał podziękowań: 1
Pozwolę napisać coś od siebie...
Moja przygoda zaczęła się jakoś pod koniec wakacji 2007 kiedy to zobaczyłem na YT teledysk J&H.Potem jakoś moje zainteresowanie zmalało ale odrodziło się w lustym/marcu 2008.Poszukałem tutków JS na YT.I to mój kolega z pokoju z akademika zaczął skakać.więc postanowiłem,że we 2 będzie raźniej.Jego skakanie potrawało 2 tygodnie,moja pasja trwa aż do dziś.W tym czasie szukałem w necie jumpstyle lublin i znalazłem obecnie nieaktywne forum.
Napisałem,że będe na zlocie ale nie dotarłem.Zobaczyłem,że jest następny ale na ten się musiałem wybrać.I tak właśnie uczyniłem.Posiedziałem godzinkę i podszedłem do jumperów.Poznałem wtedy wiele ciekawych osób.I dla nich pozdrowienia:

*Ukazzu
*Baku
*Siemian
*Peru
*Laki
*Galla
*Siembę
*Piotrka

Skakaliśmy dosyć często ze względu na występ z okazji Dnia Dziecka w centrum Plaza.Zapraszam do mnie na kanale jest filmik: http://www.youtube.com/user/djinsekt

Wtedy to pojawił się Sieja-zaczął mnie poprawiać bo najkrócej[czyt.najsłabiej] skakałem.

Potem były wakacje a po wakacjach coraz rzadziej się spotykaliśmy ale utrzymywaliśmy znajomości.W okolicach kwietnia/maja 2009 miałem przyjemnośc poznać Matixa oraz Maćka.A także Victexa,który skacze tyle samo czasu co ja a nie znałem go wczesniej.
"Pałeczkę" władcy przejął w tym czasie JS Lublin-z jednej strony to i dobrze.

A teraz skaczę dalej dla przyjemności ale nie ma z kim..
Dodam,że w wakacje 2008 pracując razem z kolegą nauczyłem go podstawowych kroków i tak jakoś poleciało.

Nie nagrywam nic bo po co jak jest wszechobecna krytyka.A jak poczytam gdzieniegdzie posty albo komenty na YT to się robi mi po prostu żal.

Materiał o JS zrobiony na zaliczenie przedmiotu na studch.Przez kolezankę z dziennikartwa.Dostała 5 bo się pani podobało a poza oceną dodała,że będąc w Krk to na każdym rogu skaczą-dobrze ze cos ludzie robią a nie piją piwo albo kradną.

http://www.youtube.com/watch?v=AMarERv67gk

Pozdrawiam Jarosław Gut aka djinsekt vel PoMPeK

Do góry
Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 25 Gru 2010, 15:29 
Level 5
Awatar użytkownika

Dołączenie: 21 Gru 2010, 14:49
Tematy: 9

Prosiłbym o streszczenie .. z góry dzięki

-- Sob, 25 Gru 2010 15:34 --

Przeczytałem to jednak i serio wzruszające
... ; |

-- Sob, 25 Gru 2010 15:35 --

Widzę ze sytuacja która była w JSTG wymagała wspólpracy i wgl. ... tyle trudu a tak mało osób ...

Subscire My Channel Please ;)
http://www.youtube.com/user/ziomall45?feature=mhee
Image

Do góry
Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 25 Mar 2011, 19:59 
Zbanowany
Awatar użytkownika

Dołączenie: 11 Mar 2011, 21:14
Tematy: 11
Miejscowość: Gostynin

No dokładnie dawajcie jeszcze takich tematów.
Pozdro

Do góry
Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 12 Kwi 2011, 08:24 
Sędzia ligowy
Awatar użytkownika

Dołączenie: 06 Kwi 2011, 16:00
Tematy: 90
Miejscowość: Gorlice, Rzeszów
Medale: 1
I miejsce w 8 edycji (1)
Team ogólnopolski: Atomic Destination

Otrzymał podziękowań: 44
JumperM3q napisał:
No dokładnie dawajcie jeszcze takich tematów.
Pozdro

Bezsensowne tematy to robisz Ty. Założe się że nawet 5 linijek z tego co napisał Krupnik czy Browar nie przeczytałeś...
Coś może odemnie :

Pamiętam moje pierwsze konta, źle to wszystko wypadło, zachowywalem się jak neokid, ale forum już wtedy nie było dla mnie przyjaźnie nastawione. Nie zapomne mojego tematu otworzonego w "Spamie" na który inni reagowali wypowiedziamy typu
"-sosho skoncz"
"-no dalej sosho spaaaaammm !!!"
Po co to pisze ? Ależ po to żeby pokazać, jak niektórzy traktują to forum. W dzisiejszych czasach nie liczy sie dobra zabawa z jumpa, tylko ranga, skill. Dlaczego jeśli napisze do jakiegoś słabszego jumpera, zawsze ma czas, zawsze mogę z nim luźno porozmawiać czy to na temat jumpa czy nie. "Lepsi", może nie będę przykładów tutaj wymieniał i żeby nikt nie zrozumiał że akurat jego mam na myśli, odpowiadają czy to na gadu mniej więcej : "nie mam czasu", "nie pisz do mnie", lub nie odpowiadaja wcale. Ile było już tematów, w których wałkowana była kwestia mniejszej popularyzacji jumpa ? Tak zainteresowanie jumpem w polsce spada. Dziwicie sie dlaczego ? Otóż ja nie.

Jednak są ludzie którzy w tych trudnych chwilach przynajmniej mi pomogli i mogę tu ich wszystkich przedstawić.
- Iceman - człowiek, który rozumie, zawsze ma czas, dobrze poradzi. Naprawdę, wtedy kiedy inni skaczący równie dobrze "Daj mi spokój", "nie spamuj", to on pomogł
- Leit0 - zawsze pomocny, zawsze ma czas, na luźną rozmowe, mogę na niego liczyć, i w jumpie i w innych ważnych dla mnie sprawach.
- Raffio, Drako - zostaną w mojej pamięci. Nie raz nie dwa, wstawili się za mną na forum.
- Shini - o Tobie nawet nie wspomnę, ten jak narazie jeden meet w Jaśle to był przełom w moim jumpie, od tamtej chwili zacząłem traktować jumpstyle poważnie. montujesz mi filmy, masz czas. Dla mnie to Ty jesteś najlepszym jumperem.

Nie wiem czy o kimś zapomniałem. To wszystko rozpisałem nie dlatego żeby sie tu wyżalić, tylko dlatego żebyśmy wiedzieli, że niektórzy odchodzą z jumpa nie dlatego, że już ich to nie bawi tak jak dawniej, tylko być może z naszego powodu. Jeśli nowy użytkownik pisze do 5 osób na gadu bo nie wie jak wykonać trick a każdy z nich odpisze "nie mam czasu" albo wogóle nie odpisze to czy to jest miła atmosfera ?

Dla mnie nie ma znaczenia czy masz nick HyperX, Krupnik, czy sratatata, należy wszystkich traktować jednocześnie bez względu na skill. Wtedy, ludzie zaczną odchodzić z jumpa z usmiechem na twarzy i z myślą " Boże, nigdy nie zapomnę tych wspaniałych ludzi ..."

'Pozytywnie zakręcony'

Do góry
Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 09 Sie 2011, 10:22 
Level 7
Awatar użytkownika

Dołączenie: 29 Gru 2009, 11:39
Tematy: 33
Miejscowość: Kielce

ja proponuje, zeby kazdy "ownstylowiec","sidejumper", "freestyler" i ilu was tam jeszcze jest, zeby kazdy sobie poskakal samego oldschoola, i stare (podstawe) triki. niektorzy moze zlapia o co w tym chodzi, bo chyba nie o to, zeby kazdy byl najlepszy. co nie?

http://www.youtube.com/watch?v=L3Q3LjkZQQI

ha no i fajne jest, i kuffa no :D

Live 4 Trance

Do góry
Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 28 Gru 2011, 18:44 
Level 1
Awatar użytkownika

Dołączenie: 26 Gru 2011, 17:25
Miejscowość: Tymczasem w Danii

Bardzo fajna lektura.

Ja zaczalem skakac bo lubie.

Jest to cos, co moge nazwac wiecej niz zajawka.

Do góry
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Drukuj 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość