Napisz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Encyklopedia Jumperów
PostWysłany: 22 Lis 2014, 15:48 
Moderator
Awatar użytkownika

Dołączenie: 21 Lip 2010, 09:28
Posty: 2109
Tematy: 159
Miejscowość: Gliwice
Flaga narodowa: Poland
Medale: 1
Donator (1)

Podziękował: 56
Otrzymał podziękowań: 10
>> Encyklopedia Jumperów <<


Nick: Badziu
Miejscowość: Barlinek/Poznań
Opis: Były Administrator serwisu Jumpstyle Polska. Jeden z organizatorów ogólnopolskiego zlotu w Poznaniu. Mister Jumpstyle Polska ’08. Współorganizator I, II, III i IV Edycji Lig Jumpstyle Polska, w których także sędziował. Miał znaczny wkład w odrodzeniu Jumpstyle Polski po tzw. Rewolucji Siejowej. Były sędzia JumpBattles. Za swoje zasługi odznaczony wyjątkową rangą „Honorable User”. Jedna z osób, która zainicjowała zmiany na Jumpstyle Polsce po zdegradowaniu Sieji. Często jest mu wypominany film "Jumpstyle Gorzów" w którym występuje.

[/hr]
Nick: Bullet
Miejscowość: Słomniki
Opis: Jumper pochodzący ze Słomnik, miejscowości pod Krakowem. Jego największym sukcesem było zwycięstwo w I Edycji Ligi Jumpstyle.boo. Został wybrany do oceniania jej drugiej edycji, a następnie V Edycji Ligi Jumpstyle Polska. Brał udział w VII Edycji Ligi Jumpstyle Polska.

[/hr]
Nick: Cebul
Miejscowość: Poznań
Opis: Jeden z najpopularniejszych Jumperów w Polsce. Organizator wielu zlotów lokalnych w Poznaniu w tym pierwszego dwudniowego ogólnopolskiego. Zwyciężył w I Edycji Ligi Jumpstyle Polska, czym zdobył popularność. Zajął także 2 miejsce w III Edycji tej ligi oraz II miejsce w IV Edycji Ligi Duo – z Draciem. Sędziował w II Edycji Ligi Jumpstyle.boo oraz w V Edycji Ligi Jumpstyle Polska. Wszyscy także na pewno pamiętają jego walkę z Oeilem, w której zwyciężył.

[/hr]
Nick: Crashian
Miejscowość: Zabrze
Opis: Po całym zamieszaniu ze zmianami na Jumpstyle Polsce w okolicach wakacji ’08 roku podjął się nie lada wyzwania odtworzenia portalu, którym później zarządzał. Pełnił także na forum funkcję moderatora. Brał udział w I oraz II Edycji Ligi Jumpstyle.boo i II, III oraz VII Edycji Ligi Jumpstyle Polska.

[/hr]
Nick: Czarny
Miejscowość: Biała Rawska
Opis: Uczestnik większości zlotów ogólnopolskich. Bawił się także w Mariolowie. Jeden z najlepszych montażystów na forum, co można zauważyć chociażby oglądając film z Wojewódzkiego zlotu w Łodzi, na którym także zawitał. Doceniając jego nieprzeciętne umiejętności, został mianowany opiekunem działu Sony Vegas. Po części dzięki jego zasłudze powstało logo, herb Jumpstyle Polski. Członek OmA. Od listopada 2009 roku do stycznia 2010 roku oficjalny Monter Jumpstyle Polska.

[/hr]
Nick: DannieL
Miejscowość: Warszawa
Opis: Jeden z najbardziej rozpoznawalnych jumperów w kraju i za granicą. Uczestnik większości zlotów ogólnopolskich. Charakteryzuje go bardzo duża szybkość oraz ilość spinów. Zajął III miejsce w II Edycji Ligi Jumpstyle Polska oraz I miejsce w II Edycji Ligi Jumpstyle.boo po walce z Icemanem. Sędziował w V Edycji Ligi Jumpstyle Polska oraz brał udział w VI Edycji Ligi. Jumper Roku '09.

[/hr]
Nick:Dario
Miejscowość: Rokiciny/Piotrków Trybunalski
Opis: Ten łódzki Jumper może pochwalić sie zajęciem II miejsca w II Edycji Ligi Jumpstyle Polska. Taką sama lokatę zajął w I Edycji Ligi Jumpstyle.boo. Na jego koncie są także dwa zwycięstwa w walkach z Rumunem. Sędziował tylko w pierwszej fazie V Edycji Ligi Jumpstyle Polska, później został zdegradowany z tej funkcji za oszustwo.

[/hr]
Nick: DarkMesiash/Mały
Miejscowość: Alwernia
Opis: Jako jeden z złotej trójki zwycięzców I Edycji Ligi Jumpstyle Polski, osiągnął w niej 3 miejsce. Charakteryzujący go styl pozwolił mu znaleźć się wśród najlepszych tancerzy Jumpstyle w kraju. Liderując grupie Temptation Jump Team może się pochwalić licznymi występami na terenie całej Polski, m.in. w Energy 2000. Jego największym sukcesem były wspólne "Live Show" z niemieckim producentem muzyki Jeckyll and Hyde.

[/hr]
Nick: DjSpawacz
Miejscowość: Chotomów/Warszawa
Opis: Jego śmiech to już legenda. Jako połowa formacji The Slices, współautor projektu The Slices – Good Friends, czyli hymnu Jumpstyle Polski na 2008 rok. Jeden z pierwszych Jumperów w Warszawie, trener przyszłej gwiazdy. Uczestnik wielu zlotów ogólnopolskich, sędzia III i IV Edycji Ligi Jumpstyle Polska. Może także pochwalić się tym, że w radiu FearFM został wyemitowany przez niego nagrany set.

[/hr]
Nick: dRac
Miejscowość: Poznań
Opis: Rozpoznawalny między innymi dzięki jasnemu kolorowi włosów. Podobnie jak Rime, kiedyś skakał w teamie A2J. Uczestnik wielu ogólnopolskich zlotów, jeden z organizatorów takiego spotkania w Poznaniu. Zajął trzecie miejsce w III Edycji Ligi Jumpstyle Polska oraz II miejsce w IV Edycji Ligi Jumpstyle Polska Duo. Brał udział również w II Edycji Ligi Jumpstyle.boo, w którym to serwisie był moderatorem.

[/hr]
Nick: DUZY
Miejscowość: Jastrzębie Zdrój
Opis: Osoba, która na forum jest dłużej od niejednego użytkownika. Dwukrotnie pełnił funkcję Moderatora naszego forum. Miał na nim roczną przerwę, ale powrócił i podobnie jak kiedyś bardzo dobrze wypełniał swoje obowiązki aż do listopada 2009 roku, po czym ostatecznie z niego zrezygnował. Uczestnik Ogólnopolskich Zlotów w Krakowie, Katowicach i Poznaniu. Swojego czasu znany był także jako BattlesAdmin, czyli osoba, która starała się dopilnować, by walki były oceniane w terminie oraz sędzia tychże walk. Były opiekun działu „Urodzinki”.

[/hr]
Nick: Dżemik
Miejscowość: Warta
Opis: Popularnie w przeszłości znany Konfiturem jumper z województwa łódzkiego. Jego atutem są bardzo szybkie i efektywne spiny. Reprezentuje młode pokolenie jumperów w Polsce - mimo stosunkowo mniejszej ilości wiosen w dacie urodzenia jest w czołówce najlepszych skoczków w Polsce. Zajął III miejsce w II edycji Ligi Jumpstyle.boo oraz II miejsce w V Edycji Ligi Jumpstyle Polska. Były sędzia JumpBattles.

[/hr]
Nick: Harni
Miejscowość: Poznań
Opis: Jeden z założycieli portalu Jumpforce oraz jednej z najbardziej znanych historycznych grup Jumpstyle w Polsce. Uważany jest, obok Noiza, za jednego z dwóch głównych twórców polskiego stylu Ownstyle. Jest jednym z najbardziej charakterystycznych Jumperów w kraju. Jego film "Jumpforce Compilation 07/08" stał się już klasykiem sposród innych filmów jumpstyle'owych. Bywalec wielu poznańskich zlotów.

[/hr]
Nick: HyperX
Miejscowość: Przemyśl
Opis: Administrator serwisu Jumpstyle Polska, były zarządca Jumpstyle.boo. Uczestnik oraz współorganizator zlotów ogólnopolskich w Krakowie i na Podkarpaciu, między innymi w Przemyślu. Do spółki z Browarem zwyciężył w IV Edycji Ligi Jumpstyle Polska Duo. Potocznie błyskotliwie nazywany „Czarną Rybą” i „Muzinem” ze względu na odcień karnacji ciała. Lider formacji Furious Squad Przemyśl. Sędzia oraz organizator lig w serwisach jumpstyle.boo oraz Jumpstyle Polska. Prezenter i prowadzący nieaktywnego już radia Hardstyle Base. Były sędzia JumpBattles.

[/hr]
Nick: IceMan
Miejscowość: Warszawa
Opis: Jeden z bardziej znanych jumperów z Warszawy. Jego największym osiągnięciem jest II miejsce w II Edycji Ligi Jumpstyle.boo.pl. Członek warszawskiego teamu Wawa Jumpers. Do tej pory rozpoznawalnych jest ze swoich czerwonych Mercuriali, o których sam mówi z zachwytem i dumą. Jest znany również ze specyficznego poczucia humoru, co można zobaczyć w filmikach z ustawek jego teamu, bardzo lubi dzwonić do ludzi gdy ma darmowe minuty. Po ostatnim układzie nakręconym z Kulim został nazwany Dentystą. Były sędzia JumpBattles. Brał udział w I Edycji Ligi Jumpstyle.boo oraz V i VII Edycji Ligi Jumpstyle Polska.

[/hr]
Nick: JumperOlka
Miejscowość: Konstancin Jeziorna/Warszawa
Opis: Jumperka ze stolicy, jedna z najbardziej znanych i rozpoznawanych skaczących dziewczyn w kraju i poza nim. Taniec to jej życie po czym widać wkładaną w to jej pracę nie tylko w jumpie. Wraz ze swoim tatą OldJumperem przemierza świat jumpstyl'u. Uczestniczka wielu zlotów zarówno ogólnopolskich jak i regionalnych. Jumperka Roku '09 i '10. Członkini starej formacji Babys4Jump. Brała udział w III, IV oraz VII Edycji Ligi Jumpstyle Polska.

[/hr]
Nick: JumpingSebu
Miejscowość: Kielce
Opis: Najsłynniejszy jumper pochodzący z Kielc. Zajął III Miejsce w VII Edycji Ligi Jumpstyle Polska. Jego filmy solowe budzą zachwyt wśród odbiorców. Uczestnik wielu zlotów ogólnopolskich. Członek teamu lokalnego Mystic Jumpers oraz TheBestAmigoss. Do historii przeszło jego battle o półlitrowego Bolsa z Patiem. Fan D-Minda. Sędzia jumpbattles. Brał udział w I i II Edycji Ligi Jumpstyle.boo oraz III, V i VII Edycji Ligi Jumpstyle Polska.

[/hr]
Nick: KaduQ
Miejscowość: Ruda Śląska
Opis: Gdyby nie skakał, miałby spore szanse zostać politykiem - jego pogadanki, wyznania to już niemal legenda polskiego Jumpstyle. Często jego wypowiedzi tryskały humorem, niekiedy także czarnym, ale to już inna kwestia. KaduQ był jedną z głównych postaci starej Silesii Jumpstyle. Jego filmy i układy OldSchoolowe to niemal kwintesencja w historii Jumpstyle w Polsce. Uczesniczył w wielu zlotach, między innymi Ogólnopolskich w Krakowie - każdy kto chciałby się dowiedzieć dlaczego do tej pory jego przemowy są tak słynne, może obejrzeć sobie video-relacje z tych spotkań. Brał udział w II oraz III Edycji Ligi Jumpstyle Polska.

[/hr]
Nick: Kazuya
Miejscowość: Warszawa
Opis: Popularny Ninja to Jumper ze stolicy. Może się śmiało pochwalić tym, że należał do starego składu 4Ever Jump. Brał udział w wielu ligach - między innymi III Edycji Ligi Jumpstyle Polski, w której odpadł po walce z Krystkiem. Dość ciekawie się wszystko później potoczyło, bo w IV Edycji (Duo) właśnie z nim startował w parze. Znany jest z dość luźnego trybu życia. Przez wielu nazywany błyskotliwie dresem. Jego słynne powiedzenia "w*****y nie śpimy" czy "matkę Ci j*****m" stały się bardzo popularne wśród wszystkich Jumperów po I Ogólnopolskim Zlocie w Przemyślu. Brał udział w I i II Edycji Ligi Jumpstyle.boo oraz III i IV Edycji Ligi Jumpstyle Polska.

[/hr]
Nick: Kowcyk/Relinex
Miejscowość: Olkusz
Opis: Legendarnego Kowcyka nie trzeba przedstawiać, jego magiczne draaie, niszczący stamp i styl skakania szybciej niż muzyka przeszły do historii polskiego jumpstyle. Uczestnik wielu zlotów, zasłynął z tego, że jechał z Krakowa do Poznania przez Warszawę oraz Gdańsk i jako pierwszy w Polsce nadłożył sobie 400km drogi. Dał się również poznać uczniom swojej szkoły, przez co został gwiazdą amatorskich filmików z korytarza. Brał udział w II Edycji Ligi Jumpstyle.boo, ale bez żadnych sukcesów.

[/hr]
Nick: Kozaty
Miejscowość: Maków
Opis: Jedna z najbarwniejszych postaci polskiej sceny Jumpstyle, co zawdzięcza nie tylko swojej bujnej i kolorowej fryzurze – blond irokezowi, którego pozbył się w roku 2009. Jego największe osiągniecie to dojście półfinału II Edycji Ligi Jumpstyle Polska. Startował także w II, III i IV Edycji tej ligi.

[/hr]
Nick: Latko
Miejscowość: Chorzów
Opis: Jeden z głównych jumperów nie istniejącej już Silesii Jumpstyle oraz starego składu 4EverJump. Charakteryzował go lewo nożny styl skakania. Uczestnik wielu zlotów w tym ogólnopolskiego w Poznaniu, gdzie zasłynął zbiciem półlitrowej Soplicy.

[/hr]
Nick: MadeŃ
Miejscowość: Warszawa
Opis: Jedna z najbarwniejszych postaci polskiej sceny Jumpstyle. Zwariowany student po pigułach, który aktualnie stara się zagrozić polskiemu rynkowi muzycznemu. Szef wszystkich szefów wraz ze swoją grupą o dźwięcznej nazwie AsshunterZ tworzy konkurencję dla Dody, czy Mandaryny. Nieoficjalnie mówi się, że jego najnowszy utwór będzie zagrzewał naszych piłkarzy do Euro 2012 jako hymn imprezy. Znany również dzięki dwóm produkcjom z DannieLem o nazwie New Duet. Uczestnik III oraz V Edycji Ligi Jumpstyle Polska. Członek warszawskiej grupy Wawa Jumpers. Bywalec wielu zlotów ogólnopolskich. Sędzia VII Edycji Ligi Jumpstyle Polska.

[/hr]
Nick: Mroziu
Miejscowość: Czeladź
Opis: Swoją karierę Jumpera zakończył w roku 2008 na rzecz Melbourne Shuffle. Jeden z założycieli starej Silesii Jumpstyle. Śmiało można powiedzieć, że to jeden z prekursorów Ownstyle. Przez wielu uważany za SpinMastera. Do dziś uznawany za jednego z najlepszych mimo, że nie skacze już masę czasu.

[/hr]
Nick: Noiz
Miejscowość: Gniezno
Opis: Jego Starstyle przeszedł już do historii polskiej sceny Jumpstyle. Jeden z założycieli portalu JumpForce oraz teamu o takiej samej nazwie. Jego film "Jumpstyle - The Legend" do dziś może pochwalić się największą oglądalnością spośród polskich produkcji Jumpstyle na Youtube. Uważany za jednego z dwóch (obok Harniego) głównych twórców polskiego stylu Jumpstyle o nazwie Ownstyle.

[/hr]
Nick: Oeil
Miejscowość: Słomniki
Opis: Podobnie jak Bullet urodził się w Słomnikach i tam również rozpoczęła się jego przygoda z Jumpstyle. Mówi o sobie, że tańczy swoim stylem. Jego największym sukcesem było zwycięstwo w II Edycji Ligi Jumpstyle Polska. Oprócz tego zajął IV miejsce w I Edycji Ligi Jumpstyle.boo. Startował też w IV oraz V Edycji Ligi Jumpstyle Polska. Sędziował w III oraz VII Edycji tejże Ligi.

[/hr]
Nick: Oktawia
Miejscowość: Tuchów/Kraków
Opis: Miss Jumpstyle Polska ’08, liderka damskiej formacji Jumperek Fairies2Jump, uczestniczka wielu zlotów w Krakowie. Brała udział w ligach Jumpstyle w wielu serwisach, m.in. w III i V Edycji Ligi Jumpstyle Polska oraz II Edycji Ligi Jumpstyle.boo. Aktualnie spełnia się w rapie. Pani Gospodarz Melingradu.

[/hr]
Nick: PinkBabe
Miejscowość: Czeladź
Opis: Nie odniosła żadnych sukcesów w ligach, ale Fantom postanowił ją wpisać. Swojego czasu autorka międzynarodowego projektu Babys4Jump. Uczestniczka większości zlotów ogólnopolskich.

[/hr]
Nick: Popson
Miejscowość: Rokiciny/Piotrków Trybunalski
Opis: Swoich czasów znakomity jumper z Rokicin. Jego czasy świetności przypadają na początek roku 2008. Znany ze znakomitej techniki, nieskazitelnych spinów i eleganckiego stylu. Wraz ze swoim przyjacielem Dariem tworzyli jeden z najlepszych duetów tamtych czasów. Jego największym osiągnięciem jest 1/4 ligi Jumpstyle Polska II edycji. Częsty gość łódzkich zlotów. Członek dawnego 4EverJump. Jego filmy pt. "jumpstyle by roksyyy(…)” są rozchwytywane przez widzów z całego świata o czym świadczą wyświetlenia na jego kanale YouTube. Sędziował w V Edycji Ligi Jumpstyle Polska tylko w pierwszej fazie, po czym został usunięty z tej funkcji za oszustwo. Brał udział również w III Edycji Ligi Jumpstyle Polska.

[/hr]
Nick: Queyd
Miejscowość: Poznań
Opis: Znany ze swojego specyficznego śmiechu, którym jednych bawi, drugich do negatywnych emocji doprowadza. Zajął II miejsce w I Edycji Ligi Jumpstyle Polska z czego jest rozpoznawalny.

[/hr]
Nick: Ricker
Miejscowość: Warszawa
Opis: Doszedł do finału ligi JumpForce. Brał udział w I i II Edycji Ligi Jumpstyle.boo oraz w III i V Edycji Ligi Jumpstyle Polska.

[/hr]
Nick: Rience
Miejscowość: Kędzierzyn-Koźle
Opis: Opolski Jumper, cechu.je go lewonożny styl skakania. Swoją karierę zaczął w roku 2007, ale do tej pory wielu zachodzi w głowę jak można się tak świetnie kręcić przy spinach. Jedna z głównych postaci 4EverJump. Do historii przeszło jego duo z Latkiem, które było kręcone podczas I Ogólnopolskiego Zlotu Jumpstyle w Krakowie. Pierwszy Teker w Polsce. Uczestnik wielu zlotów Jumpstyle zarówno ogólnopolskich jak i lokalnych. Do dziś dnia nie wiadomo, czy rejestrując się w Sylwestra 2007 roku był na, przed czy po kacu. Sędzia VI Edycji Ligi Jumpstyle Polska. Brał udział w I Edycji Ligi Jumpstyle.boo oraz V Edycji Ligi Jumpstyle Polska.

[/hr]
Nick: Rime
Miejscowość: Poznań
Opis: Swojego czasu skakał w teamie A2J. Na forum od dawna dzielnie działa jako TechMod i czuwa nad królestwem skryptów, zaś od niedawna jako Administrator. Mówiąc, że to „Mr. Jestem_Tu_Żeby_To_Forum_Działało” nikt nie skłamie. Znany jest z doskonałej w wykonaniu parodii „Gangstera” Patricka Jumpena. Miał znaczny wkład w odrodzeniu Jumpstyle Polski po tzw. Rewolucji Siejowej. Montażysta wielu spotkań poznańskich jumperów. Jeden z członków ekipy Mleka Wypasionego, uwielbia ruskie produkcje filmowe. Brał udział w IV Edycji Ligi Jumpstyle Polska.

[/hr]
Nick: Rumun
Miejscowość: Chorzów
Opis: Jego nieprzeciętne umiejętności docenili widzowie, uczestnicy oraz Jury III Edycji Ligi Jumpstyle Polska, w której zwyciężył. Swojego czasu każdy tylko czekał na jego nowy film. Wcześniej zajął IV miejsce w II Edycji Jumpstyle Polska oraz stanął na III stopniu podium I Edycji Ligi Jumpstyle.boo. Lider rozwiązanego teamu 4EverJump. Sędziował w VI Edycji Ligi Jumpstyle Polska. Brał również udział w V Edycji tej ligi.

[/hr]
Nick: Shadow
Miejscowość: Łódź
Opis: Od stycznia 2010 roku jeden z dwóch Oficjalnych Monterów Jumpstyle Polski. Można rzec, że to rezydent zlotów w Łodzi, gdyż dalej się nie zapuszcza z jednego powodu - ma on na imię Roman. Romana nie trzeba przedstawiać, jednak legendy głoszą, że sprzedał 12GB Pendrive za 10zł. Shadow może poszczycić się tym, że zmontowany przez niego ponownie film z IV Ogólnopolskiego Zlotu Jumpstyle w Krakowie cieszy się wielką popularnością w ośrodku Jumperów.

[/hr]
Nick: Sieja
Miejscowość: Lublin
Opis: Mieliśmy wątpliwości, ale zdecydowaliśmy, że Sieja także zostanie wpisany do encyklopedii. Założył portal, dzięki któremu działa teraz nasze forum. Zarządzał nim od lipca ’07 roku do sierpnia roku ’08, po czym został zdegradowany z funkcji admina. Być może chciał dobrze, ale nie wyszło. Poza kilkoma osobami nikt nie widział go ani w realu, ani na zdjęciu.

[/hr]
Nick: Silas
Miejscowość: Maków
Opis: Silas to uczestnik wielu zlotów ogólnopolskich oraz jeden z organizatorów tygodniowego spotkania Jumperów w mieście, z którego pochodzi - Makowa. Jest rozpoznawalny z bardzo dobrej techniki. Nagrywał też filmy z ComplexStyle/Tek czym spowodował wzrost popularności tych styli. Jego największy sukces to zwycięstwo w walce z Rumunem, a następnie z Latkiem w lutym 2008 roku. Brał udział w II i IV Edycji Ligi Jumpstyle Polska oraz II Edycji Ligi Jumpstyle.boo.

[/hr]
Nick: StaloN
Miejscowość: Jaworzno
Opis: Swojego czasu członek Cocoa Jumbo. Uczestnik większości zlotów ogólnopolskich, między innymi w Krakowie i Poznaniu, oraz meetingów w Makowie i Mariolowie. Po części jest współautorem filmów ze zlotów, gdyż praktycznie na każdym z nich występuje w roli kamerzysty. Jego wiernym towarzyszem jest iPod, który ratował każde spotkanie, gdy radio padało. Członek OmA.

[/hr]
Nick: Szulcu
Miejscowość: Rybnik
Opis: Jumper posiadający nieprzeciętną szybkość i umiejętności, chociaż często niedoceniany. Kiedyś członek pierwszego składu Cocoa Jumbo. Brał udział w wielu ligach, najwięcej emocji wzbudziły jego dwa pojedynki z Dannielem w III Edycji Ligi Jumpstyle Polska. Brał również udział w IV, V i VII Edycji tej ligi

[/hr]
Nick: Ventura
Miejscowość: Alwernia
Opis: Jego pierwszym krokiem w zdobywaniu doświadczenia było osiągnięcie pierwszego miejsca w konkursie tanecznym "Jump" w Klubie Galaktyka. Jeden z założycieli nieistniejącego już Temptation Jump Team. Jego druga ksywa to Dark Prorok. Uczestnik większości występów z Jeckyll and Hyde w Polsce. Brał udział w II Edycji Ligi Jumpstyle Polska.

[/hr]
Nick: WHiTE
Miejscowość: Zielonki/Kraków
Opis: Dawna ikona krakowskiego Jumpstyle. Elementem charakterystycznym był jego styl, który był kreowany od początków Jumpstyle w Polsce. Wspólnie z Blackiem oraz Lendroxem tworzyli team lokalny "Cracow Elite Jumpers". Znany z m.in. świetnie wykonywanych wheeli stoczył wiele znakomitych walk w II Edycji Ligi Jumpstyle Polska. Bywalec większości zlotów krakowskich.

[/hr]
Nick: Zyga
Miejscowość: Sosnowiec
Opis: Wymyślił Jumpstyle razem z Patrickiem Jumpenem. Zanim został studentem był niewątpliwie pro alkoholikiem. Choć sam twierdzi, że jest abstynentem, po kryjomu na zlotach (i nie tylko) wlewa w siebie napoje procentowe, bo piciem tego nazwać nie można. Zasłynął z polowania na dziki w Poznaniu oraz liczenia świń w pociągu, gdy nie mógł zasnąć oraz ze znanego na całą Polskę sposobu jedzenia frytek. Jeden z dwóch liderów teamu Cocoa Jumbo oraz świadomie, lub nieświadomie główny komik Jumpstyle Polski. Niewątpliwie symbol i legenda polskiego Jumpstyle. Brał udział w III oraz V Edycji Ligi Jumpstyle Polska.
[/hr]

_________________
Subscirbe me
http://www.youtube.com/user/JumpingDaNieL1?feature=mhee


Do góry
 Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Encyklopedia Jumperów
PostWysłany: 08 Gru 2014, 00:06 
Awatar użytkownika

aktualizacja by się zdała co do informacji. ;)


Do góry
   
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Encyklopedia Jumperów
PostWysłany: 14 Gru 2014, 19:38 
Level 11
Awatar użytkownika

Dołączenie: 02 Mar 2008, 22:16
Posty: 796
Tematy: 84
Miejscowość: Słomniki
Flaga narodowa: Poland
Medale: 1
I miejsce w 2 edycji (1)
Team lokalny: Brak
Team ogólnopolski: The Legend Alive

Podziękował: 1
Otrzymał podziękowań: 1
zgadzam się z Winterem :) dużo nowych informacji jest i pasowało by dodać i edytować nie których :)

_________________
The Legendary Team

IRREPLACEABLE

http://www.youtube.com/watch?v=FrYBJ1-N ... ideo_title


Do góry
 Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Encyklopedia Jumperów
PostWysłany: 17 Gru 2014, 16:12 
Admin Blue
Awatar użytkownika

Dołączenie: 02 Lut 2009, 12:11
Posty: 1532
Tematy: 176
Flaga narodowa: Poland
Medale: 5
Donator (5)
Team ogólnopolski: The Best of The Best

Podziękował: 11
Otrzymał podziękowań: 10
Trochę bym kodowanie zmienił, żeby informacje o jumperach można było schować, bo tak to wszystko się zlewa :) + większą aktualizację można by było zrobić, bo pewnie z 3 lata nie była aktualizowana encyklopedia :)

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=YDN6FspVALw !

od 17.06.2011 - Sędzia Jumpbattles
od 2.04.2014 - Sędzia Lig JumpstylePolska
od 1.01.2018 - Członek administracji JumpstylePolska


Do góry
 Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Encyklopedia Jumperów
PostWysłany: 17 Gru 2014, 19:23 
Administrator Red
Awatar użytkownika

Dołączenie: 05 Sty 2008, 20:16
Posty: 5664
Tematy: 710
Miejscowość: Kraków City
Flaga narodowa: Poland
Medale: 2
Donator (1) DJ (1)

Podziękował: 50
Otrzymał podziękowań: 509
Boom napisał:
Trochę bym kodowanie zmienił, żeby informacje o jumperach można było schować, bo tak to wszystko się zlewa :) + większą aktualizację można by było zrobić, bo pewnie z 3 lata nie była aktualizowana encyklopedia :)

Z tym, że 95% z wypisanych tutaj ludzi nie zrobiła już więcej, niż zostało ujęte.

_________________
Nie narzekaj, że masz pod górę, skoro zmierzasz na szczyt.

GOŁE BABY!


Do góry
 Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Encyklopedia Jumperów
PostWysłany: 18 Gru 2014, 00:19 
Admin Blue
Awatar użytkownika

Dołączenie: 02 Lut 2009, 12:11
Posty: 1532
Tematy: 176
Flaga narodowa: Poland
Medale: 5
Donator (5)
Team ogólnopolski: The Best of The Best

Podziękował: 11
Otrzymał podziękowań: 10
Gigi napisał:
Boom napisał:
Trochę bym kodowanie zmienił, żeby informacje o jumperach można było schować, bo tak to wszystko się zlewa :) + większą aktualizację można by było zrobić, bo pewnie z 3 lata nie była aktualizowana encyklopedia :)

Z tym, że 95% z wypisanych tutaj ludzi nie zrobiła już więcej, niż zostało ujęte.


Chodziło mi o dodanie nowych jumperów :)

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=YDN6FspVALw !

od 17.06.2011 - Sędzia Jumpbattles
od 2.04.2014 - Sędzia Lig JumpstylePolska
od 1.01.2018 - Członek administracji JumpstylePolska


Do góry
 Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Encyklopedia Jumperów
PostWysłany: 18 Gru 2014, 00:21 
Administrator Red
Awatar użytkownika

Dołączenie: 05 Sty 2008, 20:16
Posty: 5664
Tematy: 710
Miejscowość: Kraków City
Flaga narodowa: Poland
Medale: 2
Donator (1) DJ (1)

Podziękował: 50
Otrzymał podziękowań: 509
I tu się nasuwa pytanie "kogo" - tych, którzy skakali dobrze, tych którzy coś wygrywali? Dlatego od zawsze uważałem za lepszy pomysł stworzenie "hall of fame", które jasno by to deklarowało :D

_________________
Nie narzekaj, że masz pod górę, skoro zmierzasz na szczyt.

GOŁE BABY!


Do góry
 Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Encyklopedia Jumperów
PostWysłany: 18 Gru 2014, 12:56 
Admin Blue
Awatar użytkownika

Dołączenie: 02 Lut 2009, 12:11
Posty: 1532
Tematy: 176
Flaga narodowa: Poland
Medale: 5
Donator (5)
Team ogólnopolski: The Best of The Best

Podziękował: 11
Otrzymał podziękowań: 10
Gigi napisał:
I tu się nasuwa pytanie "kogo" - tych, którzy skakali dobrze, tych którzy coś wygrywali? Dlatego od zawsze uważałem za lepszy pomysł stworzenie "hall of fame", które jasno by to deklarowało :D


No "Hall of Fame" załatwiłoby sprawę, pomyślcie coś o tym, by na 2015 rok stworzyć coś takiego :)

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=YDN6FspVALw !

od 17.06.2011 - Sędzia Jumpbattles
od 2.04.2014 - Sędzia Lig JumpstylePolska
od 1.01.2018 - Członek administracji JumpstylePolska


Do góry
 Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Encyklopedia Jumperów
PostWysłany: 19 Gru 2014, 11:10 
Level 14
Awatar użytkownika

Dołączenie: 06 Paź 2010, 16:15
Posty: 1685
Tematy: 194
Miejscowość: Łazarski Rejon

Podziękował: 53
Otrzymał podziękowań: 95
Boom napisał:
Gigi napisał:
I tu się nasuwa pytanie "kogo" - tych, którzy skakali dobrze, tych którzy coś wygrywali? Dlatego od zawsze uważałem za lepszy pomysł stworzenie "hall of fame", które jasno by to deklarowało :D


No "Hall of Fame" załatwiłoby sprawę, pomyślcie coś o tym, by na 2015 rok stworzyć coś takiego :)Po [CENZURA]? ;)

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=5UGwprlA3pcImage


Do góry
 Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Encyklopedia Jumperów
PostWysłany: 19 Gru 2014, 12:39 
Grafik
Awatar użytkownika

Dołączenie: 05 Kwi 2011, 21:12
Posty: 904
Tematy: 35
Miejscowość: Zielona Góra
Flaga narodowa: Poland
Team lokalny: PUSIA SQUAD
Team ogólnopolski: High Flow

Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 14
A po to żeby przyszłe pokolenia kojarzyły też ludzi, których w tej encyklopedii jeszcze ni ma :v

_________________
Image


Do góry
 Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Encyklopedia Jumperów
PostWysłany: 19 Gru 2014, 20:54 
Level 14
Awatar użytkownika

Dołączenie: 06 Paź 2010, 16:15
Posty: 1685
Tematy: 194
Miejscowość: Łazarski Rejon

Podziękował: 53
Otrzymał podziękowań: 95
Uwierz mi, że przyszłe pokolenia mają w dupie te encyklopedie :D

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=5UGwprlA3pcImage


Do góry
 Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Encyklopedia Jumperów
PostWysłany: 19 Gru 2014, 21:35 
Administrator Red
Awatar użytkownika

Dołączenie: 05 Sty 2008, 20:16
Posty: 5664
Tematy: 710
Miejscowość: Kraków City
Flaga narodowa: Poland
Medale: 2
Donator (1) DJ (1)

Podziękował: 50
Otrzymał podziękowań: 509
Harris BGC napisał:
Uwierz mi, że przyszłe pokolenia mają w dupie te encyklopedie :D

Z tym się akurat zgadzam jak z mało czym :D

_________________
Nie narzekaj, że masz pod górę, skoro zmierzasz na szczyt.

GOŁE BABY!


Do góry
 Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Encyklopedia Jumperów
PostWysłany: 07 Sty 2015, 18:14 
Level 1
Awatar użytkownika

Dołączenie: 10 Gru 2014, 15:28
Posty: 48
Tematy: 12
Miejscowość: Opole
Team lokalny: PSA <3

Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Podoba mi się ! ;)))
Mógłby ktoś mi bardziej przytoczyć historie Rience ?
Mam na myśli film z tym słynnym duo :33
Bądź jego kanał na yt ? :D
Ciekawie opisane


Do góry
 Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Encyklopedia Jumperów
PostWysłany: 07 Sty 2015, 18:38 
Administrator Red
Awatar użytkownika

Dołączenie: 05 Sty 2008, 20:16
Posty: 5664
Tematy: 710
Miejscowość: Kraków City
Flaga narodowa: Poland
Medale: 2
Donator (1) DJ (1)

Podziękował: 50
Otrzymał podziękowań: 509
Daro Jumper napisał:
Podoba mi się ! ;)))
Mógłby ktoś mi bardziej przytoczyć historie Rience ?
Mam na myśli film z tym słynnym duo :33
Bądź jego kanał na yt ? :D
Ciekawie opisane

Kliknij tutaj - proszę ja Ciebie bardzo.

_________________
Nie narzekaj, że masz pod górę, skoro zmierzasz na szczyt.

GOŁE BABY!


Do góry
 Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Encyklopedia Jumperów
PostWysłany: 07 Sty 2015, 19:12 
Level 1
Awatar użytkownika

Dołączenie: 10 Gru 2014, 15:28
Posty: 48
Tematy: 12
Miejscowość: Opole
Team lokalny: PSA <3

Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kurde ;o
Jak Jumpstyle sie szybko zmienia ;x
Dzieki za pomoc. :)))


Do góry
 Profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Drukuj 


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do: