Napisz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Odzież Jumpstyle
PostWysłany: 21 Sty 2013, 22:31 
Administrator Red
Awatar użytkownika

Dołączenie: 05 Sty 2008, 20:16
Tematy: 710
Miejscowość: Kraków City
Flaga narodowa: Poland
Medale: 2
Donator (1) DJ (1)

Podziękował: 50
Otrzymał podziękowań: 509
Temat stworzony głównie z myślą o początkujących Użytkownikach. Bardzo wiele osób zadaje podobne pytania, zatem postanowiłem zebrać kilka informacji i udostępnić taki mały poradnik na temat zakupów odzieży z nadrukiem Jumpstyle.

Główne pytanie - "Gdzie kupię bluzę/koszulkę z nadrukiem Jumpstyle?"

Możliwości zakupu jest przynajmniej kilka. Zacznijmy od tej najbardziej popularnej. Bardzo wiele osób ogłasza się na Allegro. Wystarczy w wyszukiwarkę wpisać "Jumpstyle", bez problemu powinno się pokazać kilka(naście) aukcji do wyboru. Jak zakupić - chyba każdy użytkownik Allegro wie. Bardzo ważną rzeczą jest sprawdzenie rozmiaru koszulki czy bluzy przed zakupem, żebyśmy przypadkiem nie kupili na siebie worka :)

Drugą, równie popularną możliwością i wg mnie dającą więcej opcji wyboru jest zakup w firmie poligraficznej/zajmującej się nadrukami na koszulkach. Koszt produkcji i wysyłki jest mniej więcej podobny. Co możemy zatem zyskać? Mamy szansę zrobić sobie dosłownie koszulkę na zamówienie - nadruk na plecach, logo na piersi, czy nick na rękawie. Wszystko jest do zrealizowania. Cena być może nieco wyższa (bo zostaje wykonane więcej napisów, więc logiczna sprawa), ale pole manewru jest znacznie bardziej rozbudowane.

Dodatkowo można się rozeznać w sytuacji, czy takie firmy działają w naszej miejscowości. Jeśli planujesz/planujecie zakup koszulek dla większej grupy (powyżej 5 osób) to gorąco polecam serwis koszulkowo.com - zamawiałem tam koszulki dla Creative Squad Kraków w 2009 roku, a do tej pory wygląda jak nowa. Solidny materiał i świetny nadruk. Myślę, że z czystym sumieniem mogę polecić.

Co prawda to jak taka sprawa zostanie załatwiona zależy wyłącznie od Ciebie. Jeśli podejdziesz do tematu poważnie, przygotujesz solidny projekt i materiały, będziesz uprzejmy i komunikatywny w rozmowach (e-mailach), to nie powinno być problemu z realizacją zamówienia. W razie pytań zawsze możesz zapytać bardziej doświadczonych osób, na pewno Ci pomogą.

Temat pozostawiam otwarty. Możecie dzielić się Waszymi komentarzami i spostrzeżeniami. Być może ktoś zna jeszcze jakieś inne ciekawe metody zakupu odzieży z nadrukami, z pewnością wszyscy chętnie o tym poczytamy - szczególnie zainteresowani :)

GOŁE BABY!

Do góry
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Odzież Jumpstyle
PostWysłany: 11 Kwi 2013, 00:45 
Level 5
Awatar użytkownika

Dołączenie: 17 Lis 2007, 17:23
Tematy: 3
Miejscowość: Włocławek

Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Temat pozostawiłeś otwarty, czułbym niesmak, nie zaczynając kontrowersyjnej wymiany zdań.
Kupiłem jako jeden z pierwszych koszulkę z nadrukiem swojego nicku od naszego ulubionego, byłego właściciela owego forum, zaznaczę że większość z was nie ma pojęcia o kim mówie(kawał drania).
I po pierwszym praniu mi się napisy rozjechały jak drogi w Polsce, miesiąc po łataniu dziur.

Nie wiem który raz się żale już, Gigi już pewnie widział me żale po raz ENTY, ale dałem ponad 30 zł za koszulkę + koszty w.
Jakoś bardzo mocno zapadło mi to w pamięci i myślę że taki uraz z dzieciństwa może przerodzić się na starość w duże problemy z osobowoscią, i odnalezieniem prawdziwego JA.
Pozdrawiam wszystkich, jednoczę się w bólu jeśli komukolwiek zdarzyło się zaSiejić konto złodziejom.

Do góry
Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 26 Kwi 2013, 20:42 
Administrator

Dołączenie: 03 Sie 2007, 20:34
Tematy: 21
Miejscowość: Poznań

Podziękował: 12
Otrzymał podziękowań: 5
Siema Xevis, kiedy jakiś browar ? :D

Co do odzieży jumpstyle to aktualnie jestem w posiadaniu głównie t-shirtów - Bring It Back, Addicted 2 Jump, RMF MAXX z jumperem na ramieniu, RMF MAXX Jumpstyle Team. Z RMJT miałem też czapke i bluze (za duża mi była) ale to poszło na allegroszu... Ale mam też w szafie do dziś pierwszą parę spodni w których skakałem w czerwcu 2007 :D

Do góry
Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 02 Maj 2013, 23:43 
Awatar użytkownika

Ja posiadam mały, ale skromny JS-owy zestaw. Mianowicie koszulkę z RMF MAXXX z jumperem na ramieniu i ta z edycji II OP w Kato oraz z I lokalnego z Piotrkowie Tryb. a tak to mnóstwo gadżetów z MAXXX-a typu buffki, smycze, flamastry (xD).
Kuźwa nie mam nic z nadrukiem typowego JS, muszę to chyba zmienić. :D

Do góry

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 27 Gru 2013, 04:05 
Przyjaciel Jumpstyle Polska
Awatar użytkownika

Dołączenie: 29 Lis 2012, 22:24
Tematy: 23
Miejscowość: Gliwice
Medale: 1
Donator (1)
Team lokalny: Jumpstyle Revolution Team
Team ogólnopolski: Atomic Destination Team

Podziękował: 1
Otrzymał podziękowań: 2
Odświeżam temat.
Powstał forumowy sklep w którym znajdziecie zarówno ciuchy jak i wiele gadżetów związanych z Jumpstyle.(Sklep aktualnie jest w rozbudowie)

Do góry
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Drukuj 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość