Napisz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 55 ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Aktualna sytuacja dotycząca zlotów
PostWysłany: 19 Kwi 2013, 10:11 
Administrator Red
Awatar użytkownika

Dołączenie: 05 Sty 2008, 20:16
Tematy: 710
Miejscowość: Kraków City
Flaga narodowa: Poland
Medale: 2
Donator (1) DJ (1)

Podziękował: 50
Otrzymał podziękowań: 509
ZysiekPL napisał:
Jedynym chyba dobrym rozwiązaniem GIGI było by organizowanie jednego zlotu w ciągu roku. A wiesz w jaki sposób? W grudniu robić po prostu ankietę, żeby ludzie głosowali które miasto w tym roku ma podjąć sie organizacji jednego wielkiego OP w Polsce. I to by było jedyne najlepsze rozwiązanie. Takie miasto miało by już zapewnioną frekwencję ale i my jumperzy mielibyśmy kasę i motywację by na taki zlot jechać.

Ja wszystko jestem w stanie zrozumieć, ale powiedz mi - co ja mogę w kwestii zlotów? Jumpstyle nie ma swojego kodeksu, regulaminu, który określałby zasady organizacji spotkań, meetingów etc., tutaj wszystko zależne jest od ludzi.

Jedyne co jest pewne to to, że z reguły w przypadku zlotów OP terminy: Poznań, Warszawa, Kraków, Łódź nie nachodzą na siebie, bo wyrobiły sobie niejako markę i "must have" każdego jumpera. Wracając jednak do poprzedniej kwestii - wszystko zależy od organizatorów, a ja czy też my jako administracja nie mamy tutaj nic do powiedzenia, bo zloty tworzą ludzie dla ludzi.

Jedyną rzeczą, którą zajmujemy się z Hyperem jest organizacja zlotów Krakowie, ale to bardziej przypadek niż jakiś umówiony pakt, bo po prostu nie mieszkamy od siebie tak daleko i jesteśmy się tego w stanie razem podjąć. Inne spotkania to nie nasza działka i nie zamierzamy wchodzić nikomu w drogę.

GOŁE BABY!

Do góry
Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 19 Kwi 2013, 13:30 
Level 5
Awatar użytkownika

Dołączenie: 20 Sie 2008, 12:32
Tematy: 38
Miejscowość: Świnoujście
Team lokalny: Island Jumpers

Podziękował: 11
Otrzymał podziękowań: 2
Ja Cię rozumiem itd. Ale można by było założyć wkońcu jakiś temat czy cokolwiek aby w wszyscy w końcu sie dogadali. Fakt jesteście tylko administracja i nikomu kazać niczego nie możecie. Ale dla mnie np. Liczy sie wasze zdanie co do tego wszystkiego. Trzeba po prostu w jakiś sposób zachęcić "organizatorów" do rozmowy w danym temacie. Tylko w sumie nie mam pojęcia jeszcze jak.

-- Pią Kwi 19, 2013 2:39 pm --

Ja was broń boże ludzie nie potępiam. Bo w sumie fajnie że jest tak dużo chętnych na organizowanie zlotów itd. Tylko czy nie było by lepiej zrobi raz czy nawet dwa razy ale porządnie? Musicie sie wszyscy zebrać i coś z tym zrobić po prostu. Bo na dzień dzisiejszy jest chaos :\ Sam osobiście doceniam każdego organizatora za wytrwałość. Bo wiem ile pracy i nerwów trzeba w organizacje włożyć. I fakt każdy na swój jakiś team czy to lokalny czy też Ogólnopolski, ale nie zapominajcię o jednym: My wszyscy mimo to jesteśmy Polakami i wspólnie tworzymy jeden wielki team reprezentujący Polskę na cały świat. I przydał by sie w końcu jeden wielki zlot na którym nagrało by sie mega film ze wszystkimi jumperami pokazujący nasza potęgę i zgranie!

Do góry
Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 19 Kwi 2013, 22:15 
Administrator Red
Awatar użytkownika

Donator (1) DJ (1)

No wiadomo, że fajnie byłoby przywiązać do jednego zlotu większą wagę, by frekwencja sięgała 300 osób, ale teraz to niemożliwe. W tej chwili każde "większe" czy bardziej żyjące JS miasto ma swoje podwórko i chce zrobić coś dla siebie. Gdybyśmy mieli ustępować, terminarz oczekiwania wydłużyłby się do 3-4 lat. Temat ten był już przerabiany, nie sądzę, by coś się zmieniło w tej sprawie.

GOŁE BABY!

Do góry
Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 20 Kwi 2013, 09:45 
Level 5
Awatar użytkownika

Dołączenie: 20 Sie 2008, 12:32
Tematy: 38
Miejscowość: Świnoujście
Team lokalny: Island Jumpers

Podziękował: 11
Trochę szkoda że w tych czasach jest jak jest i że nie umiemy sie zebrać.

Do góry
Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 27 Kwi 2013, 11:56 
Przyjaciel Jumpstyle Polska
Awatar użytkownika

Dołączenie: 12 Wrz 2009, 21:02
Tematy: 10
Miejscowość: Kędzierzyn-Koźle/Kraków
Medale: 1
Donator (1)
Team lokalny: Twisted Vision (& KJ)

Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 1
Winter napisał:
Śledzę tę sytuację już od dwóch lat i z biegiem czasu sprawa wcale nie wygląda dobrze, ba pogarsza się z dnia na dzień, lecz jak widać było dotychczas, większość nie zwracała na to uwagi. Jak wspominaliście wcześniej zloty, które nakładają się na siebie datami to całkiem normalne gdy jest ta duża odległość miedzy nimi np. Gdańsk, a Wrocław, przeważnie gdy chodzi o lokalne. Natomiast OP to już inna sprawa co roku występuje w całym kraju ok 4-5 spotkań, najbardziej oczekiwane z nich to Kraków, Łódź, Katowice, Gdańsk czy K-Koźle. Wg. mnie wypadałoby te OP ustawić w bynajmniej stałych odpowiednich terminach np. Kraków marzec - kwiecień, Kato. lipiec - sierpień i w tych okresach się zlotu spodziewać. Załóżmy jest taki podział i osoba chce zrobić lokalny w Bielsko-Białej , patrzy na grafik o tu Kraków w kwietniu, Kato w sierpniu więc zrobię zlot lokalny w czerwcu, ludzie z obu miast mają równą drogę jest to odstęp 3 miesięcy od siebie na pewno osoby, które zechcą przyjechać zdążą zebrać pieniądze na Katowice. Też sądzę, że lokalne które są w organizowane w miastach, w nie wielkich odstępach między sobą z terminami spotkań, które praktycznie są co chwilę - to bezsens.

Dziękuje, dobranoc. Przeczytajcie post Wintera kilkukrotnie i działajmy według tego.
Miał być OP w KK i Woźniak określił to tak: "jeśli chcesz zmian to zacznij od siebie" - OP w KK odwołany ;) nie ma co się spinać. Najbardziej mnie rozbijają ludzie, którzy piszą, że zarezerwowali datę miesiąc przed :D Panowie i Panie, zloty się rezerwuje nawet i pół roku wcześniej - tak mamy w KK :)

Co do północy - jako południowiec bardzo chętnie bym skoczył do Was bo nigdy nie byłem na zlocie, a bym chciał. Czekam jedynie na prawdziwy zlot, a nie na taki gdzie będzie 50-70 osób. Jeśli zauważę, że Poznań/Gdańsk/Toruń się pojedna w sprawie i zrobi coś sensownego to na pewno zawitam nie tylko ja, a cała rzesza południowców :)

JumpTek.PL ViCe-LeAdEr
Sędzia JumpBattles ! \o/ xD
Administrator i Sędzia CJIL _O_
Sędzia VIII ligi JSP! ^^
Sędzia IX ligi JSP! :P
Twisted Vision o_o

Potrzebujesz pomocy/porady odnośnie jumpa? Pisz do mnie, na pewno pomogę :) ^^

Do góry
Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 27 Kwi 2013, 13:26 
Level 7
Awatar użytkownika

Dołączenie: 15 Mar 2011, 10:34
Tematy: 19
Donator (2)

Podziękował: 3
Caspar tylko problem polega na tym, ze KK w tym roku dwukrotnie zmieniało termin zlotu OP, podczas gdy Biała Podlaska od kilku miesięcy zapowiadała ze 5-7 lipca będzie organizowała Ogólnopolski, więc wpychanie się na ten termin było trochę mocno nie na miejscu.. Cieszę się, ze Wozniak zrozumiał ze KK nie ma monopolu na OP, ze czasem warto ustąpić, zrobicie sobie lokalny i pewno będziecie się równie dobrze bawić, szkoda tylko starań ludzi z Białej o to, zeby wpadli do nich jumperzy z całej Polski, no ale cóz - Lokalny to Lokalny, powodzenia i miłej zabawy na zlocie . :)

Do góry
Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 27 Kwi 2013, 15:33 
Moderator
Awatar użytkownika

Dołączenie: 21 Lip 2010, 09:28
Tematy: 159
Miejscowość: Gliwice
Medale: 1
Donator (1)

Podziękował: 56
Otrzymał podziękowań: 10
Jakby każdy z was te [CENZURA] za przeproszeniem tutaj przełożyli na rzeczywistość to by już dawno sytuacja polepszyłaby się. :>

Do góry
Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 06 Maj 2013, 10:58 
Level 8
Awatar użytkownika

Dołączenie: 05 Lip 2008, 10:47
Tematy: 31
Team ogólnopolski: Fairies2Jump [*] <3

Otrzymał podziękowań: 0
A ja tym czasem widze ze Woźniak postanowił że błazen środowiska nie będzie mu dyktował kiedy ma być zlot :)

Moim zdaniem zlot jest jak jest . Swoje ustalanie i zajmowanie terminów wsadźcie sobie dosłownie w tyłek . Widział ktoś z was kiedyś zeby miasta dogadywały się w kwestii organizacji sylwestra albo majówki .? W jednym miejscu jest Doda w innym Enej a w 3 ksiądz Rydzyk . Gdzie mi bardziej pasuje tam jade a jak chce być taki światowy i być wszedzie ty wynajmuje śmigłowiec albo korzystam z teleportalu .

Problemy jak dzieci o łopatke w piaskownicy . Kiedyś nie wazne było czy zlot nazywał się ogólnopolski , ogólnowiejski , czy ogólnodzielnicowy a ludzie chcieli jechali .

https://www.youtube.com/watch?v=8VbJtQQACHw KU PAMIĘCI ! <3

05.2008 r. - 09.2011 r. Jumperrin Kinia / Clariethin

Do góry
Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 06 Maj 2013, 14:11 
Level 7
Awatar użytkownika

Donator (2)

viewtopic.php?f=19&t=21317#top - "naczelny błazen" chyba jednak miał trochę racji, skoro Wozniak zrobił taki temat i chce większej współpracy przy ustalaniu terminów zlotów :) No ale pewnie, lepiej sobie wycieczki personalne dalej urządzać choć większość rozumie sens moich argumentów :) Ojj Kinia, doskonale pamiętasz dawne czasy, a nie wiesz ze wtedy tych zlotów było po prostu MNIEJ? I o to się cały temat rozchodzi, ludzie jezdzili bo na nie długo czekali...

Schowaj osobiste pretensje do torebki i lepiej zaproponuj jakieś rozsądne wyjście w wyzej wymienionym temacie, bo to jaka sytuacja jest obecnie wcale nie jest fajne :)

Do góry
Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 06 Maj 2013, 17:10 
Level 8
Awatar użytkownika

KochamKefir napisał:
http://www.jumpstylepolska.pl/viewtopic.php?f=19&t=21317#top - "naczelny błazen" chyba jednak miał trochę racji, skoro Wozniak zrobił taki temat i chce większej współpracy przy ustalaniu terminów zlotów :) No ale pewnie, lepiej sobie wycieczki personalne dalej urządzać choć większość rozumie sens moich argumentów :) Ojj Kinia, doskonale pamiętasz dawne czasy, a nie wiesz ze wtedy tych zlotów było po prostu MNIEJ? I o to się cały temat rozchodzi, ludzie jezdzili bo na nie długo czekali...

Schowaj osobiste pretensje do torebki i lepiej zaproponuj jakieś rozsądne wyjście w wyzej wymienionym temacie, bo to jaka sytuacja jest obecnie wcale nie jest fajne :)

Na swoje zaszczytne miano zasłużyłeś pasmem żałosnych prób ratowania swojej reputacji którą mogłabym okrasić przymiotnikiem na ch . Nie będe proponowac żadnego wyjścia bo nie należe do krzykaczy i światowych ludzi którzy musza być na milionie zlotów w roku ;) Wybieram jeden który najbardziej mi odpowiada i się na niego wybieram . Ogarnijcie żale - to jest jedyna recepta na wszystko ;] Woźniak temat mógł sobie zrobić ale termin Zlotu w KK wrócił na stare tory niezależnie od Torunia , Białej , Olkusza i innych miejscowosci w powiecie ciul wie jakim :)

Do góry
Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 08 Maj 2013, 15:23 
Level 8
Awatar użytkownika

Dołączenie: 06 Lut 2009, 22:37
Tematy: 20
Miejscowość: Biała Podlaska
Team lokalny: brak
Team ogólnopolski: brak

Clariethin napisał:
A ja tym czasem widze ze Woźniak postanowił że błazen środowiska nie będzie mu dyktował kiedy ma być zlot :)

Moim zdaniem zlot jest jak jest . Swoje ustalanie i zajmowanie terminów wsadźcie sobie dosłownie w tyłek . Widział ktoś z was kiedyś zeby miasta dogadywały się w kwestii organizacji sylwestra albo majówki .? W jednym miejscu jest Doda w innym Enej a w 3 ksiądz Rydzyk . Gdzie mi bardziej pasuje tam jade a jak chce być taki światowy i być wszedzie ty wynajmuje śmigłowiec albo korzystam z teleportalu .

Problemy jak dzieci o łopatke w piaskownicy . Kiedyś nie wazne było czy zlot nazywał się ogólnopolski , ogólnowiejski , czy ogólnodzielnicowy a ludzie chcieli jechali .

https://www.youtube.com/watch?v=8VbJtQQACHw KU PAMIĘCI ! <3

kogo nazywasz błaznem środowiska? -_-

Do góry
Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 08 Maj 2013, 15:37 
Level 7
Awatar użytkownika

Donator (2)

Domyśl się Szyman o kogo chodzi ^.^ Poza tym kolezanko Kingo - chyba jednak trochę mojej racji w tym było bo KK ostatecznie nie jest 6 lipca tylko 29 czerwca, zgodnie z tym o co prosiłem Wozniaka w naszej dyskusji :)

Do góry
Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 08 Maj 2013, 17:29 
Level 8
Awatar użytkownika

Widać jesteś na tyle inteligentny , że nie potrafisz nawet odczytać poprawnie danych osobowych i używasz wobec mnie jakiś dziwnych niezidentyfikowanych względem mojej osoby imion .

Pozatym myślę że raczej zmiana daty nie była owocem twojej prośby a rozmowy pomiędzy organizatorami dwóch zlotów i innymi czynnikami jak np. wizyta jumperów z zagranicy więc nie wiem czym znowu się szczycisz ? Wszczynasz bezsensowne spory udając trybunał sprawiedliwości zresztą nie tylko w tej sprawie .

Pojawiasz się i znikasz , akurat druga ta czynność jest plusem tylko nie potrafisz zrobić czegoś raz i porządnie ?

Ja nadal nie rozumiem waszych sporów . 5 lat temu nikt nie miał problemów a zloty ogólnopolskie robiły największe miasta w Polsce a nie co 2 wioska . Tu jest problem . Że 5 miast w województwie zrobi sobie zlot ogólnopolski i jaki to ma sens ? Ale myślę że do rozwiązywania tego typu problemów nie jest potrzebna wielka rozmowa z określaniem siebie jako wielkiego wodza i zbawiciela jumppolski której zasadniczo ni jak nie jesteś częścią . Znów siejesz plotki i ferment na dodatek w kilku sprawach naraz .

Do góry
Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 08 Maj 2013, 17:33 
Administrator Red
Awatar użytkownika

Donator (1) DJ (1)

Clariethin napisał:
Ja nadal nie rozumiem waszych sporów . 5 lat temu nikt nie miał problemów a zloty ogólnopolskie robiły największe miasta w Polsce a nie co 2 wioska . Tu jest problem . Że 5 miast w województwie zrobi sobie zlot ogólnopolski i jaki to ma sens ?

Z tym się zgodzę i propsuję za te kilka słów.

GOŁE BABY!

Do góry
Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 08 Maj 2013, 19:36 
Level 7
Awatar użytkownika

Donator (2)

Boze, nie mozna się pomylić -,- Kojarzę Ciebie jako Kinia, to podobnej formy uzylem, ale Ty zamiast się odnieść do rzeczowych argumentów to musisz się czepiać gównianej pomyłki :) Kazda z tych rzeczy o których mówisz miała podobne znaczenie w dogadaniu się co do terminu zlotów, racja - ale i to ze ludzie chcieli jechać w oba miejsca (nawet Wozniak chciał być i tu i tu) miało rownie duze znaczenie.

A to, ze 5 lat temu robiły ogólnopolskie tylko największe miasta to był efekt tego, ze z tych miast tańczyło najwięcej osób i tylko tam były osoby chcące się podjąć takiej organizacji. A teraz? Teraz w tych "wioskach" tętni zycie Jumpstyle'a , są grupy które cieszą się tą pasją i chciałyby tez zorganizować coś swojego... Dlatego pomysł Wozniaka i Szymana z innego tematu uwazam za bardzo dobry, a przez niektórych jest uwazany za idiotyczny :)

Kończąc zadam Ci jedno pytanie Paulo Weroniko Klaro Kamińska (Kiniu) - dlaczego ja w ani jednym poście nie dowalam Ci "ad personam" a Ty musisz to robić za kazdym razem w mniej lub bardziej chamski sposób? Nie umiesz sobie odpuścić złośliwości?

Do góry
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 55 ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Drukuj 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość