Napisz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Wracam po 4 letniej przerwie
PostWysłany: Wto, 21 Mar 2017 22:04 
Level 1
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw, 19 Kwi 2012 22:16
Tematy: 10
Miejscowość: Krynki Jarki (okolice Ciechanowca)

Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Witam, chciałby zacząć od tego że życie bywa nieprzewidywalne, mianowicie kończąc przygodę 4 lata temu nie sądziłem że jeszcze tu powrócę, a jednak :)
Mam 19 lat, nikt mnie z was nie zna bo nie jeździłem na żadne zloty, Sam tańczyłem w domu 2 lata i muszę przyznać że technika niewiele ucierpiała przez czas 4 letniej rozłąki :)
Chcę wrócić do treningów i wybrać się wkońcu na jakiś zlocik ;) Mam 2 pytania (między innymi dlatego założyłem ten temat, jeśli w złym miejscu z góry przepraszam)
1.Jak zmienił się jumpstyle przez te 4 lata ?
2. Co dzieję się z adexq1 ? (dalej tańczy? przestał? jest w jakiejś grupie ? Jego filmami się motywowałem i mieszkał stosunkowo blisko mnie (jestem z ciechanowca, on z zambrowa) dlatego pytam)

Do góry
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Wracam po 4 letniej przerwie
PostWysłany: Wto, 21 Mar 2017 22:26 
Administrator Red
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob, 05 Sty 2008 21:16
Tematy: 638
Miejscowość: Kraków City
Flaga narodowa: Poland
Medale: 2
Donator (1) DJ (1)

Podziękował: 50
Otrzymał podziękowań: 508
Witamy po przerwie - powroty zawsze są mile widziane :) Co zmieniło się przez ten okres? Zasadniczo niewiele - nowi ludzie powygrywali ligi, inni odeszli. Stare teamy skończyły działalność, nowe jakoś sobie radzą, czasami nawet z występami w TV (tych mniejszych nie licząc). Ogółem mówiąc - możesz chyba sam sobie dopowiedzieć resztę historii.

Adrian jeszcze w zeszłym roku jeśli mnie pamięć nie myli pojawiał się na forum. W tym chyba go też widziałem. Wydaje mi się, że jeśli dobrze przybajerujesz, to pewnie chętnie rozprostowałby kości :yes:

Do góry
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Drukuj 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość