Zamknięte forum Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: JB030 - Klucha vs. Batman
PostWysłany: 11 Wrz 2017, 16:44 
Admin Blue
Awatar użytkownika

Dołączenie: 02 Lut 2009, 12:11
Posty: 1532
Tematy: 176
Flaga narodowa: Poland
Medale: 5
Donator (5)
Team ogólnopolski: The Best of The Best

Podziękował: 11
Otrzymał podziękowań: 10
Walka nr JB030, Klucha vs. Batman. Powodzenia!
Klucha
  Watch on youtube.com
  Batman
   Watch on youtube.com
   Termin oddawania filmów: 17.09.2017 r.
    Termin oceniania: 20.09.2017 r.

    _________________
    https://www.youtube.com/watch?v=YDN6FspVALw !

    od 17.06.2011 - Sędzia Jumpbattles
    od 2.04.2014 - Sędzia Lig JumpstylePolska
    od 1.01.2018 - Członek administracji JumpstylePolska


    Do góry
     Profil  
     
     Temat postu: Re: JB030 - Klucha vs. Batman
    PostWysłany: 18 Wrz 2017, 14:00 
    Honorowy użytkownik
    Awatar użytkownika

    Dołączenie: 05 Paź 2007, 14:51
    Posty: 1022
    Tematy: 24
    Miejscowość: Trzebnica
    Flaga narodowa: Poland
    Team ogólnopolski: PUSIA SQUAD TM

    Podziękował: 19
    Otrzymał podziękowań: 88
    TechnikaRytmikaRóżnorodnośćEfekt wizualny
    Klucha2,5 / 53 / 53 / 53 / 5
    KomentarzPoczątek dynamiczny, ale już na samym początku błąd - w 0:26 te 2 kicki wyszły niedokładnie, drugi trochę nie w linii. Potem w 0:31 ta lewa noga (prawa na filmie :D) powinna być dalej, za drugą nogą jak dla mnie. 0:34 około jak prawą nogę miałeś z przodu, lewa trochę Ci się ześlizgnęła, ale to jeszcze nie wyglądało tak źle. Przeskok jak najbarzdiej efektowny, ale też się po nim trochę pogubiłeś i wypadłeś z rytmu. Potem tylko ten obrót w 0:48 nie do końca w linii, ale reszta w sumie poprawna. Brakuje mi u Ciebie takiego luzu w tańcu jak ma Batman - masz dużo bardziej mocny i sztywny styl, ja preferuje luźne i bardziej skoczne, to akurat tylko moja subiektywna opinia. Na pewno nie brak Ci energii, to najlepszy aspekt u Ciebie.
    TechnikaRytmikaRóżnorodnośćEfekt wizualny
    Batman3,5 / 53,5 / 53 / 53,5 / 5
    KomentarzFajna solówka, nie mam za bardzo się do czego przyczepić i co napisać tutaj. Jest lekko i skocznie, ale mimo wszystko energia pozostaje. Błędów technicznych osobiście za bardzo nie widzę, fajnie w linii i spokojnie, nie rzuca Tobą. Największy minus może być przy kreatywności - podobały mi się Twoje starsze filmy z lig DJL bodaj gdzie naprawdę fajnie kombinowałeś, teraz widzę że to trochę zarzuciłeś kosztem lepszej techniki. Energicznie w sumie też już widziałem większego powera u Ciebie jak tutaj

    _________________
    Youtube
    Image
    żyrafa


    Do góry
     Profil  
     
     Temat postu: Re: JB030 - Klucha vs. Batman
    PostWysłany: 18 Wrz 2017, 20:32 
    Sędzia
    Awatar użytkownika

    Dołączenie: 06 Lut 2013, 13:23
    Posty: 102
    Tematy: 23
    Miejscowość: Ostrołęka
    Flaga narodowa: Poland
    Team ogólnopolski: Dream Jumpstyle Legends

    Podziękował: 3
    Otrzymał podziękowań: 1
    TechnikaRytmikaRóżnorodnośćEfekt wizualny
    Klucha3 / 54 / 53 / 53,5 / 5
    KomentarzZacznę od rytmiki. Widać, że czujesz muzykę i potrafisz do niej zatańczyć, z tym że niezbyt się postarałeś. Jesteś w stanie osiągnąć maksymalną ilość punktów w tym kryterium. Na pierwszy rzut oka większość solówki wydaje się być tańczona do bitu jednak po bliższym przyjrzeniu się, wypadałeś z rytmu parę razy. Co mi się spodobało natomiast to logiczne wykkorzystanie zmian w utworze (0:37 i 0:47). Trick z 0:47 przyciągnął moją uwagę nie tylko ze względu na podkreślenie rytmu ale także na dość ładne wykonanie. Szkoda jednak, że przy reszcie tricków aż tyle precyzji nie ma. Parę razy wypadłeś z linii. Często miałem wrażenie że tempo utworu jest dla Ciebie trochę za szybkie i musiałeś ograniczyć się z dokładnością tricku, nie prowadząc nogi odpowiednim torem tylko byle szybciej do pozycji wyjściowej tak żeby wyrobić się do piosenki. Może warto doszlifować sobie trochę podstawy. Przyłóż się też do stampa. Co do oceny wizualnej, myślę że technika powstrzymała mnie od wystawienia lepszej oceny, bo gdy nie te najważniejsze błędy to solo byłoby dość przyjemne dla oka.
    TechnikaRytmikaRóżnorodnośćEfekt wizualny
    Batman4 / 54 / 53,5 / 54 / 5
    KomentarzŁadnie technicznie i prawie nie ma się do czego przyczepić. Myślę, że już kwestia szlifierki i przyłożenia się do solówki wyeliminuje drobne błędy (ta lewa noga w 0:30 uciekająca troszkę za daleko, albo lekkie zarzucenie w tył przy 360 dwie sekundy później). Spróbuj też aż tak się nie pochylać przy stampie. Pierwsza połowa sola wydaje mi się znacznie lepsza od drugiej ze względu na ładne combosy. Ładnie przechodziłeś między trickami zamiast po prostu wstawiać byle jakie kroki po sobie. Spróbuj się jeszcze trochę bardzije na tym skupić i może dodać coś swojego, oryginalnego. Rytm nieźle, jednak podobnie jak u rywala troszkę momentami się nie skupiłeś na muzyce. Fajnie, że zatańczyłeś energicznie, bo bardzo to polepszyło wrażenia podczas oglądania.

    _________________
    JA


    Do góry
     Profil  
     
     Temat postu: Re: JB030 - Klucha vs. Batman
    PostWysłany: 19 Wrz 2017, 20:50 
    judge
    Awatar użytkownika

    Dołączenie: 19 Lut 2017, 20:12
    Posty: 6
    Flaga narodowa: Italy

    Podziękował: 0
    Otrzymał podziękowań: 0
    TechnikaRytmikaRóżnorodnośćEfekt wizualny
    Klucha3,75 / 54,5 / 54 / 54 / 5
    KomentarzReally good, your rhythm is almost perfect and you interpret the music. Good combos and very nice technique even if with some little mistakes, for example after .
    I like it
    TechnikaRytmikaRóżnorodnośćEfekt wizualny
    Batman4 / 54 / 53,75 / 54 / 5
    KomentarzNice dynamic technique with a simple jump and clean tricks. Your onbeat is good in the beginning, then after the half of the clip you start to lose some beat.

    you both have made a good movie, keep it up


    Do góry
     Profil  
     
     Temat postu: Re: JB030 - Klucha vs. Batman
    PostWysłany: 21 Wrz 2017, 14:52 
    Administrator Red
    Awatar użytkownika

    Dołączenie: 05 Sty 2008, 20:16
    Posty: 5664
    Tematy: 710
    Miejscowość: Kraków City
    Flaga narodowa: Poland
    Medale: 2
    Donator (1) DJ (1)

    Podziękował: 50
    Otrzymał podziękowań: 509
    Wybaczcie opóźnienie ze strony dwóch sędziów - odsiecz ze strony zastępców w drodze, do wieczora temat powinien być zamknięty.

    _________________
    Nie narzekaj, że masz pod górę, skoro zmierzasz na szczyt.

    GOŁE BABY!


    Do góry
     Profil  
     
     Temat postu: Re: JB030 - Klucha vs. Batman
    PostWysłany: 21 Wrz 2017, 18:04 
    Level 7
    Awatar użytkownika

    Dołączenie: 04 Lis 2010, 22:24
    Posty: 378
    Tematy: 16
    Miejscowość: kielce
    Flaga narodowa: Poland
    Medale: 1
    I miejsce w 9 edycji (1)
    Team lokalny: mystic jumpers
    Team ogólnopolski: atomic destination

    Podziękował: 0
    Otrzymał podziękowań: 1
    TechnikaRytmikaRóżnorodnośćEfekt wizualny
    Klucha2 / 54 / 52,25 / 52 / 5
    Komentarz0:38-0:40 zgubiłeś bit, 0:46-0:47 wyrzut nogi do przodu też nie trafione. Reszta raczej bez zarzutu. Z tym że niektóre kicki spóźnione bądź pośpieszone o setne sekundy i czasem za którymś odtworzeniem filmu odnoszę wrażenie jakbyś w ogóle w bit nie trafiał. Ale rytm czujesz więc zganiam to na odtwarzacz youtube'a/kartę dźwiękową. No i na tym się kończą 'pochwały'. Pierwszy zły kick już w 0:27, a solówkę zacząłeś w 0:26. Dalej trochę lepiej, dopiero w 0:36 kick nie w linii a w zasadzie to kick i dwa wybicia po nim, dalej złapanie nogi z tyłu nie w linii. To co było w 0:39 pominę, improwizacjia nie idzie Ci najlepiej. 0:40 lądowanie nie w linii, potem wykop po wheelu 360... Kurde, sporo tego, za dużo. Tańczysz szybko i czasami za szybko bo ciało nie wyrabia za takim tempem wyrzucania nóg. Poćwicz na sucho obracanie ciała w stronę tricku tuż przed jego wykonaniem. Ręce przed obrotem rozkładamy, składamy podczas obrotu. Jak to poćwiczysz to z Twoim trzymaniem linii powinno być dobrze. Energii trochę masz, ale całość bardzo sztywna. Wyrzucasz całą nogę za każdym razem, nawet przy lądowaniu na dwie nogi prawie w ogóle ich nie zginasz. Powinieneś przy wybiciach nogi najpierw wyrzucać nogę do kolana, a później ją prostować. To tyczy się każdego tricku. Praca rąk do poprawy, jedna lata za bardzo, drugą prawie w ogóle sobie nie pomagasz. Różna wysokość podnoszenia nóg w solówce, niektóre elementy robisz bardziej ospale od innych. Kwestia złego rozdysponowania energii, początek miałeś energiczniejszy to i nogi szły wyżej i dokładność lepsza. Koniec solówki w tym aspekcie bardzo mocno średni. Samych tricków dużo nie ma, na plus poszedł by przeskok przez nogę gdybyś go tylko wykonał poprawnie. Reszta bez historii, łącznia tricków słabe, dobrych combosów brak. Postaraj się nie kończyć kombinacji tricków tak szybko, pociągnij ze dwa, trzy tricki dalej, pozmieniaj trochę kierunek tańca. Możesz też popracować lewą nogą bo masz ją tylko do podskakiwania aktualnie. Całość bardzo chaotyczna i nie dokładna, polecił bym wolniejsze tempo utworów i ćwiczenie tricków na sucho przed dodaniem ich do solówki. To tyle na ten moment.
    TechnikaRytmikaRóżnorodnośćEfekt wizualny
    Batman4 / 53,5 / 52,5 / 53,75 / 5
    KomentarzOd 0:29 do 0:31 jesteś poza bitem. Zawijka przy której się zgubiłeś (0:29) powinna być wykonana na dwa tempa, Ty to zrobiłeś na raz. W 0:39 minimalnie za szybko wyrzucona noga do tyłu i lekko za szybko kick w kolano, potem w 0:41 za szybki ruch kolanem w górę i w dół. Reszta w tym aspekcie była dobrze wykonana. Całkiem spoko technicznie, starasz się trzymać linię i nie robić błędów ale coś nie tak jest z Twoimi wheelami 360 - za każdym razem wychodzisz nie w linii. Nie obracasz ciała przed trickiem i nie rozkładasz rąk dlatego też po wykonaniu tricku lądujesz lekko przodem/tyłem do kamery. Ręce przed obrotami staraj się rozkładać i składać w trakcie obrotu dla lepszej rotacji ciała. I samo ciało staraj się przed trickiem skierować w daną stronę. Próba użycia lewej nogi nie najlepsza - po kicku raczej wyrzuciłeś nogę a powinieneś zrobić wheela. Dalej wheel lewą nogą poprawny, choć i tu wyszedłeś lekko nie w linii. Wysokość podnoszenia nóg całkiem fajna, ale staraj się trzymać jakiś poziom. Tu narzuciłeś sobie wysoki i o ile draie wysokie robić to nie problem, tak wyrzut nogi po wheelu 360 choćby prawie nie jest wyrzutem, noga ledwo odrywa się od ziemi. Obierz stałą wysokość wyrzutu nóg i jej się trzymaj. Wyrzuty do przodu powinny być lekko ponad 90 stopni względem podłoża natomiast te do tyłu mogą być trochę poniżej 90. Praca rąk poprawna. Kicki w miarę mocne i wysokie, choć nie wszystkie i na to powinieneś zwrócić uwagę. Za często powtarzasz tricki w solówce, jak na 25 sekund tańca cztery wheele 360 i trzy wheele 360 z kickiem to zdecydowanie za dużo. Poza tym brak jakich kolwiek ciekawych czy też trudnych tricków, wszystko w miarę proste. Combosów również brak, stosujesz proste tricki i ich łączenia. Żadnej dłuższej kombinacji, wiele statycznych tricków, wykonywanych bez rotacji, mało dynamicznych zmian kierunków. Jak już robisz parę tricków to staraj się dołożyć do nich jeszcze ze dwa, albo jakieś przejście i kolejny ich zestaw, żeby to miało fajną ciągłość i przykuwało oko. Potrenuj też lewą nogę bo oprócz nie udanego wheela z kickiem i wheela 360 gdzie wyszedłeś po nim nie w linii w ogóle jej nie używasz.

    _________________
    wiewiór / youtube channel


    Do góry
     Profil  
     
     Temat postu: Re: JB030 - Klucha vs. Batman
    PostWysłany: 21 Wrz 2017, 20:51 
    judge
    Awatar użytkownika

    Dołączenie: 17 Lut 2017, 21:32
    Posty: 7
    Flaga narodowa: France
    Team lokalny: Hardstyle Ain 01
    Team ogólnopolski: French Stylerz

    Podziękował: 0
    Otrzymał podziękowań: 0
    TechnikaRytmikaRóżnorodnośćEfekt wizualny
    Klucha4 / 54.5 / 54 / 54.25 / 5
    KomentarzOverall technique is good ! But I see some little mistakes where your flow is broken (0:27, 0:34, 0:36 and 0:39).
    That's why you lost some points. I see a real effort for the rythm with all the braks and kickrolls respected, congrats. I like especially 0:46. But you're not as precise as Batman on each kicks.
    You had a good diversity for tricks and that was nice to watch.
    TechnikaRytmikaRóżnorodnośćEfekt wizualny
    Batman4.5 / 54.5 / 53.75 / 54.25 / 5
    KomentarzNice music choice ;) It reminds me our battle. Very good technique during all the clip, the rythm was very good with a lot of precision on the beats ! Unfortunatly you missed the break and the kickroll, and also you continued a few steps after the music stopped. The creativity was not as good as Klucha and the start and the end of the clips were not original.
    For me it's a good video.


    Do góry
     Profil  
     
     Temat postu: Re: JB030 - Klucha vs. Batman
    PostWysłany: 21 Wrz 2017, 22:31 
    Administrator Red
    Awatar użytkownika

    Dołączenie: 05 Sty 2008, 20:16
    Posty: 5664
    Tematy: 710
    Miejscowość: Kraków City
    Flaga narodowa: Poland
    Medale: 2
    Donator (1) DJ (1)

    Podziękował: 50
    Otrzymał podziękowań: 509
    Walkę w dość zdecydowany sposób wygrywa Batman, gratulacje :yes:

    Statystyki i wyniki: https://drive.google.com/file/d/0B7i6dA ... sp=sharing

    _________________
    Nie narzekaj, że masz pod górę, skoro zmierzasz na szczyt.

    GOŁE BABY!


    Do góry
     Profil  
     
    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
    Zamknięte forum Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ Posty: 8 ] 

    Drukuj 


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do: